آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » آنتی ویروس قدرتمند 2018 برای اندروید Security Antivirus 2018 2.0.1

دانلود Security Antivirus 2018 برای اندروید

Security Antivirus 2018 برنامه ای است که از سیستم شما در مقابل انواع تهدیدات اینترنتی به خوبی محافظت می کند. این اپلیکیشن با پایش دائمی سیستم، جلوی مالورها، تروجان ها، اسپایور ها و بسیاری دیگر را می گیرد. هر بار که از اپلیکیشنی جدید استفاده کنید در صورتی که برنامه شما آلوده باشد، شناسایی می شود و جلوی نفوذ گرفته می شود. سیستم خود را با اسکنر قدرتمند این اپلیکیشن اسکن نمایید تا ریسک های امنیتی آن پیدا شود.

این اپلیکیشن برای تبلت ها نیز بهینه سازی شده است. Security Antivirus 2018 دارای رابط کاربری بسیار آسانی است. بدور از هرگونه پیچیدگی سیستم خود را اسکن می کنید و در صورت پیدا شدن خطر، به سرعت این اپلیکیشن وارد عمل می شود. در حال حاضر این نرم افزار توسط نیم میلیون کاربر از سراسر دنیا دانلود شده و امتیاز 4.4 از 5 را کسب کرده است. از قابلیت Quick Scan نیز پشتیبانی می شود، با این نوع اسکن سیستمتان با سرعت بسیار بالایی بررسی می شود و تنها نقاط حیاتی آن چک می شود که مورد حملات ویروسی قرار می گیرد. Security Antivirus 2018 رایگان می باشد و می توانید آن را بر روی اندروید 4.0.3 به بالا اجرا کنید.


ویژگی های نرم افزار Security Antivirus 2018 :


- رفع باگ نسخه های پیشین

- اسکن سریع نقاط حیاتی سیستم

- قابل استفاده برای انواع کاربران

- مصرف کم از منابع سیستمی

- رفع شدن باگ نسخه های پیشین

- دارای نیم میلیون کاربر از سراسر جهان

- کسب امتیاز 4.4 از 5 در گوگل پلی

- جایگزینی مناسب به جای اپلیکیشن های سنگین


تصاویری از محیط نرم افزار Security Antivirus 2018 :


دانلود Security Antivirus 2018 برای اندروید  دانلود Security Antivirus 2018 برای اندروید  دانلود Security Antivirus 2018 برای اندروید


پسورد فایل :
کپی