آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » امنیتی » دانلود GiliSoft Privacy Protector 11.4 قفل و مخفی کردن پوشه ، فایل و درایو های کامپیوتر

دانلود GiliSoft Privacy Protector

حتمآ همه ی شما در کامپیوتر خود عکس و فیلم خانوادگی دارید و برای اینکه آنها را از دسترس افراد بیگانه مخفی کنید از روشهای مختلفی برای اینکار استفاده کرده اید. امروزه با پیشرفت بسیار سریع نرم افزار های جاسوسی و برنامه های هک افراد سعی می کنند که از بهترین راه برای محافظت از سیستم خود استفاده کنند. یکی از این روشها استفاده از نرم افزار های قفل گذاز است. تا به حال نرم افزار های مختلفی در زمینه قفل گذاری بر روی کامپیوتر ساخته شده که تا حدودی قابل اطمینان می باشند. به همین منظور امروز در پاتوق یو نرم افزاری را برایتان آماده کرده ایم که با کمک آن می توانید از فایل های شخصی خود در کامپیوتر محافظت کنید.
شما با استفاده از نرم افزار Gili Privacy Protector به راحتی می توانید هر فایل ، پوشه و درایوی را که بخواهید قفل کنید و یا به طور کلی آن را از دید سایرین پنهان کنید. در واقع وقتی شما فایلی مانند عکس را وارد این نرم افزار می کنید اگر آن را قفل کرده باشید فایل عکس در محلی که بوده باقی می ماند و حتی با کلیک بر روی آن اجرا می شود اما چیزی را نمایش نمی دهد و تنها یک صفحه ی سفید باز خواهد شد.  و اگر هم بخواهید آن را پاک کنید نرم افزار به شما اجازه ی چنین کاری را نخواهد داد زیرا ابتدا می بایست آن را از حالت قفل خارج کنید و سپس اقدام به مشاهده و یا پاک کردن آن نمایید.دانلود GiliSoft Privacy Protector

✅ نام نرم افزارGiliSoft Privacy Protector❤️ تعداد دانلود19836
⭐نسخه نرم افزار11.4🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل8 مگابایت

دانلود GiliSoft Privacy Protector

همچنین اگر پوشه و یا درایوی را قفل کنید مانند فایل عکس در محل خود باقی می مانند ولی وقتی بر روی آنها کلیک می شود از طرف مقابل درخواست پسورد می کنند و تنها راه باز کردن آن وارد کردن پسورد است. علاوه بر قفل کردن فایل ، پوشه و درایو کامپیوتر شما می توانید آنها را مخفی کنید که در اینصورت تنها راه ظاهر کردن آنها وارد شدن به داخل نرم افزار و انتخاب گزینه ی Show است البته قبل از ورود به نرم افزار باید پسورد آن را وارد کنید.
این نرم افزار برخلاف سایر نرم افزار هایی که در این زمینه ساخته شده اند برای قفل و مخفی کردن، کاری به حجم فایل ندارد و عملیات قفل گذاری را ظرف 1 ثانیه انجام می دهد. از دیگر قابلیت های این نرم افزار می توان به امکان پاک کردن اطلاعات ذخیره شده در Windwos History ، Application History و Internet History اشاره نمود. دانلود Gilisoft Full Disk Encryption و  GiliSoft Secure Disc Creator  و دانلود GiliSoft Private Disk از دیگر برنامه های مرتبط می باشند.


قابلیت های نرم افزار GiliSoft Privacy Protector


- قابلیت قفل کردن فایل ، پوشه و درایو های کامپیوتر
- قابلیت مخفی کردن فایل ، پوشه و درایو های کامپیوتر
- انجام عملیات قفل و مخفی کردن در عرض 1 ثانیه
- قابلیت پاک کردن اطلاعات ذخیره شده در قسمتهای History کامپیوتر
- امکان باز کردن و یا بستن قسمتهای Ρrivate Disk. - امکان قفل کردن دسته جمعی فایل ، پوشه و درایو های کامپیوتر
- امکان مخفی کردن دسته جمعی فایل ، پوشه و درایو های کامپیوتر
- پاک نشدن فایل و پوشه ی قفل شده مگر با خارج کردن آن از حالت قفل
- امکان تغییر پسورد با وارد کردن پسورد قدیمی
- درخواست یوزرنیم و پسورد در هنگام پاک کردن نرم افزار
- کاربرد آسان و داشتن محیط ساده
- سازگار با ویندوز های مختلف
- داشتن حجم مناسب.

پسورد فایل :
کپی