آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » گوناگون » قفل گذار » دانلود GiliSoft Private Disk 11.5 نرم افزار رمزگذاری روی درایوها

دانلود نرم افزار رمزگذاری روی درایورها GiliSoft Private Disk 6.2.0

GiliSoft Private Disk نرم افزاری قدرتمند جهت رمزگذاری روی درایوهای هارد دیسک با استفاده از الگوریتم های پیشرفته می باشد. توسط این ابزار علاوه بر رمزگذاری شما قادر خواهید بود توسط روش ابتکاری این نرم افزار از درایورها ایمیج دیسک ایجاد کنید و اطلاعات خود را از گزند ویروسها و تروجان ها در امان نگه دارید. همچنین علاوه بر درایوها شما قادر به رمزگذاری روی فلش ها و هارد های اکسترنال نیز می باشید. شما می توانید دیسک یا USB شخصی خود را بسازید و یا هادر دیسک و USB خود را با خود به کامپیوتری دیگر حمل کنید و بدون نیاز به نصب Private Disk روی آن کامپیوتر ، از اطلاعات خود استفاده کنید. دانلود Gilisoft Full Disk Encryption و  GiliSoft Secure Disc Creator  از دیگر برنامه های مرتبط می باشند.

دانلود GiliSoft Private Disk

✅ نام نرم افزار GiliSoft Private Disk ❤️ تعداد دانلود 12582
⭐نسخه نرم افزار 11.5 🔥 هزینه دانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم   ویندوز 7 به بالا 🔆 حجم فایل 15 مگابایت

قابلیت های GiliSoft Private Disk

تصاویر/ویدئوهای خصوصی خود را در دیسک خصوصی مخفی کنید
فایل ها را با رمزگذاری AES 256 بیتی رمزگذاری کنید
به طور خاص تست شده و دارای گواهینامه NIST است
پنهان کردن تصویر دیسک پس از unmount
دیسک خصوصی قابل حمل برای ذخیره سازی USB ایجاد کنید
نصب چند دیسک به صورت همزمان

ویژگی های انحصاری GiliSoft Private Disk

فایل ها را با AES 256 بیتی رمزگذاری کنید
رمزگذاری 256 بیتی AES ایمن ترین الگوریتم رمزگذاری متقارن موجود امروزی است که به دلیل قدرت و کارایی آن به عنوان استاندارد نظامی انتخاب شده است.

Dropbox خود را رمزگذاری کنید
اگر فایل‌های حساسی در فضای ذخیره‌سازی ابری خود دارید، ساده‌ترین راه برای انجام این کار این است که از دیسک خصوصی برای ایجاد یک حجم رمزگذاری‌شده در داخل Dropbox خود (یا دیگر فضای ذخیره‌سازی ابری) استفاده کنید.

قابل حمل بودن
می توانید یک دیسک خصوصی روی دیسک USB بسازید یا یک دیسک خصوصی را از HDD به دیسک USB منتقل کنید و می توانید بدون نصب نرم افزار با فایل های رمزگذاری شده در هر رایانه ای کار کنید.

از USB/CD/ایمیل محافظت کنید
از آنجا که GiliSoft Private Disk می تواند فایل *.gpd را با هر اندازه ای بخواند و  ایجاد کند ، بنابراین می توانید به طور ایمن فایل را در درایوهای USB، CD/DVD، ایمیل با فرمت *.gpd ارسال کنید.

با پنهان کردن فایل *.gpd ایمن تر
پس از بستن دیسک رمزگذاری شده می توانید از این روش برای مخفی کردن دیسک خصوصی خود استفاده کنید. هیچ کس نمی تواند فایل های حساس شما را حذف کند.

نصب چند دیسک به صورت همزمان
چندین دیسک را به طور همزمان ایجاد کنید و فایل های خود را به روشی بهتر مدیریت کنید و انواع مختلف فایل ها را روی دیسک های مختلف نگه دارید.

پسورد فایل :
کپی