آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » سرگرمی » دانلود بازی کامپیوتر » دانلود بازی کم حجم Anodyne 2 Return to Dust آنودین 2 برای کامپیوتر

دانلود Anodyne 2 Return to Dust برای ویندوز

Anodyne 2 Return to Dust بدوید، بپرید، و در جهانی سه بعدی و جذاب رانندگی کنید. با افراد غریبه تعامل داشته باشید، و جهان را از خطر خاک نانو محافظت کنید. در دو بعد از جاروبرقی نانویی خود استفاده کنید تا خاک ها را جمع آوری کنید، و با دشمنان مبارزه کنید. در عین حال با چالش هایی که مرتبط با زندگی درونی کاراکترهاست رو به رو خواهید شد. در جهان سه بعدی، با افراد دیگر رو به رو شوید و با آن ها گفت و گو کنید. داستان نوا را تجربه کنید، دختری که سرنوشتش مشخص است: موجودی که باید نانوها را پاک سازی کند و theland را نجات دهد. به مکان دلخواه خود بروید. کارت هایی که در طول ماجراجویی خود میابید به شما امکان دسترسی به فضای خارجی new theland را می دهند. نیازی نیست که منتظر اسب بمانید. فورا خود را به یک ماشین تبدیل کنید و در سراسر جهان برانید. سایز خود را کوچک کنید تا وارد بدن افراد آلوده شده شوید و دانجئون های درونی آن ها که مانند بازی زلدا است را پاک سازی کنید. به بیش از 50 موسیقی جذاب که در طول بازی شما را همراهی می کنند گوش فرا دهید. Anodyne 2 Return to Dust از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده می کند تا گرافیک سه بعدی قدیمی این بازی در PS1, PS2 و N64 را بازسازی کند.

ویژگی های بازی Anodyne 2 Return to Dust


- گرافیک جذاب سه بعدی و دو بعدی

- رو به رو شدن با کاراکتر های مختلف

- حل کردن پازل های متنوع

- نقش آفرینی در جهانی بزرگ

- بازسازی شده از بازی Anodyne

- دانجئون های دو بعدی پیچیده

- پشتیبانی از دسته ها و کنترلرها


حداقل سیستم مورد نیاز:


سیستم عامل: ویندوز 7
پردازنده: دو هسته ای 2.5 گیگاهرتز
حافظه: 4 گیگابایت رم
گرافیک: GeForce 610M
فضای ذخیره سازی: 500 مگابایت فضای موجود
کارت صدا: هرچی
یادداشتهای اضافی: با غیر فعال کردن سایه، و دیگر افکت های گرافیکی می توانید بازی را در گرافیک های پایین تر نیز بدون مشکل اجرا کنید.

تصاویری از محیط نرم افزار Anodyne 2 Return to Dust :


دانلود Anodyne 2 Return to Dust برای ویندوز  thumb=|دانلود Anodyne 2 Return to Dust برای ویندوز]https://patoghu.com/uploads/posts/2019-08/1565787278_anodyne-2-return-to-dust2.jpg[/thumb]  دانلود Anodyne 2 Return to Dust برای ویندوز  دانلود Anodyne 2 Return to Dust برای ویندوز  دانلود Anodyne 2 Return to Dust برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی