آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » سرگرمی » دانلود بازی کامپیوتر » دانلود و نصب بازی Dinosaur Simulator شبیه ساز دایناسور برای کامپیوتر

بازی Dinosaur Simulator

بازی Dinosaur Simulator یک بازی شبیه سازی و اکشن است که به شما امکان می دهد نقش یک دایناسور را در جهان باستانی به عهده بگیرید. این بازی به شما اجازه می دهد با کنترل دایناسورهای مختلف، ماجراجویی هایی را در زمین ها و آب های باستانی تجربه کنید.

در "Dinosaur Simulator" شما می توانید انواع دایناسورهایی مانند تیرانوسوروس، ولکانوسوروس، تریسراتوپس، استگوصوروس و بسیاری دیگر را انتخاب کنید. هر دایناسور دارای ویژگی های خاصی است که شما را در مواجهه با چالش ها و ماموریت های مختلف در بازی یاری می کند.

هدف شما در این بازی اکتشاف جهان باستانی است. شما می توانید در مناطق مختلف جستجو کنید، غذا بردارید، با دشمنان مبارزه کنید و با سایر بازیکنان در مسابقات رقابت کنید. همچنین، با پیشرفت در بازی، می توانید توانایی های خاصی را برای دایناسور خود بدست آورید و آن را بهبود ببخشید. بازی در سال 2023 توسط استودیو Imperian Online عرضه شده است.

توضیحات بازی Dinosaur Simulator


66 میلیون سال پیش، یک سیارک به نام چیکسولوب به زمین برخورد کرد و باعث یک فاجعه بزرگ در سراسر جهان شد. این ضربه نه تنها باعث انقراض گسترده جانداران زمین شد، بلکه عصر دایناسورها را به پایان رساند. اما امروزه، با استفاده از تکنولوژی نوین، ما توانسته ایم DNA دایناسورها را تجزیه و تحلیل کنیم و آن ها را بازسازی کنیم.


Dinosaur Simulator


در سال 2220، با کشف تکنولوژی سفر با سرعت نور، آغاز به کاوش و استعمار سیارات خارج از سامانه شمسی کردیم. و در سال 2362، شرکت خصوصی ACTAS سیاره ای به نام Hope کشف کرد که بسیار شبیه به زمین ما از 66 میلیون سال قبل است. شرکت ACTAS تصمیم گرفت تا دایناسورها را در این سیاره بازسازی کند و از آن ها برای کسب سود استفاده کند.

به عنوان مدیر این پروژه استقرار سیاره ای، وظیفه شما ساخت یک جامعه کارآمد از دایناسورها در سیاره Hope و حفظ تراز مالی شرکت است. شما می توانید از بیش از 42 گونه دایناسور استفاده کنید، از جمله گیاهخواران، شکارچیان، پتروسورها و دایناسورهای آبی. شما همچنین به مناطق مختلفی روی سیاره دسترسی دارید که می توانید برای بازگرداندن عصر ژوراسیک ، در آنجا تلاش کنید


تریلر بازی Dinosaur Simulator   همچنین، با استفاده از فناوری پیشرفته، قادرید مغز هر دایناسور موجود در سیاره کنترل کنید. می توانید دایناسورها را پرورش داده، تخم های آن ها را بفروشید و وظایف متنوعی را انجام دهید. همچنین، باید با جانداران بومی سیاره مبارزه کنید تا از تعادل اکولوژیکی حفظ شده و سود شرکت را افزایش دهید.

داستان این ماجرا از زمانی شروع می شود که شرکت ACTAS سیاره Hope را کشف می کند و شما را به عنوان مدیر پروژه تعیین می کند. حالا ماجراجویی جدید در این سیاره منتظر شماست!


آموزش نصب بازی Dinosaur Simulator


1 - فایل را دانلود کنید و توسط نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج کنید.

2 - فایل با فرمت iso بدست آمده را توسط نرم افزارهایی نظیر PowerISO یا Daemon Tools باز کنید. ( به صورت Mount اجرا شود )

3 - بازی را نصب کنید ، سپس محتویات پوشه Crack  را در مسیر نصب بازی کپی کنید.

Dinosaur Simulator  Dinosaur Simulator  Dinosaur Simulator  Dinosaur Simulator


لیست دانلود سیستم مورد نیاز


حداقل سیستم مورد نیاز


Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Core i7-2600 or equivalent
Memory: 6 GB RAM
Graphics: Every basic graphics card
DirectX: Version 11
Storage: 8 GB available space


سیستم پیشنهادی


Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10/11
Processor: Intel i7-9700 or equivalent
Memory: 32 GB RAM
Graphics: RTX 2070 or equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 8 GB available space

پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت