آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » سرگرمی » دانلود بازی کامپیوتر » دانلود و نصب بازی SGS Taipings شورش تایپینگ برای کامپیوتر

بازی SGS Taipings

SGS Taipings یک بازی استراتژیک تاریخی است که به شورش تایپینگ می پردازد. شورش تایپینگ، یک جنگ داخلی مهم در تاریخ چین بود که از سال 1851 تا 1864 ادامه داشت و موجب مرگ میلیون ها نفر شد.

در بازی SGS Taipings، شما می توانید به عنوان شورشیان تایپینگ و متحدانشان بازی کنید و در تلاش برای ایجاد یک دولت جدید باشید. همچنین، می توانید به عنوان امپراطور چین و نیروهایش بازی کنید و به هدف سرکوب شورش و از بین بردن متحدان خارجی آن ها برای جلوگیری از سقوط سلسله خود بپردازید.

در این بازی، شما به عنوان نیروهای شورشی (معروف به تایپینگ) و متحدانشان مانند دسته های نیئن، در برابر سلسله چین قرار می گیرید. شورش ها و دخالت قدرت های خارجی نقشی آزاردهنده را در هر دو طرف ایفا می کنند.


دانلود SGS Taipings

✅ نام نرم افزارSGS Taipings❤️ تعداد دانلود190
⭐نسخه نرم افزار2023🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل1.2 گیگابایت

در SGS Taipings ، مدت زمان هر سناریو بین 8 نوبت (برای سناریوهای کوچکتر) تا 164 نوبت (سناریو کلان 13 سال) است، که هر نوبت معادل یک ماه در بازه زمانی از آوریل 1851 تا دسامبر 1864 می باشد.

یکی از بازیکنان نیروهای شورشی تایپینگ و متحدانش را نمایندگی می کند و دیگری نیروهای گوناگون سلسله چین را. هر دو طرف دستوراتی برای نیروهای زمینی و دریایی خود دارند و می توانند در بازی دیپلماسی با قدرت های خارجی مشغول شوند. دانلود بازی Kai Yuan از دیگر بازی های مرتبط می باشد.


بازی SGS Taipings


توضیحات بازی SGS Taipings


هدف تایپینگ برای ایجاد یک دولت پایدار و ارتشی قوی در قلب چین است و پس از جمع آوری نیروها و تشویق شورش های دیگر، قبل از آنکه سلسله قوی ترین تهدید را درک کند، بر سر سلسله چین پیروز شود. برای دستیابی به موفقیت، باید از تمام منابع کمک بگیرید و سرعت عمل در این مسیر اهمیت زیادی دارد. با این حال، مسائل رهبری و نزاعات داخلی ممکن است در طولانی مدت به عوامل واقعی خطر بدل شوند.

دولت سلسله چین برای شورش آماده نبوده و آن را یک حادثه کوچک در مناطق دورافتادهٔ امپراطوری برمی شمرد. آنها باید در کوتاهترین زمان ممکن از مخاطرات آگاه شوند، پیش از اینکه دشمن به قدرت تبدیل شود. نیروها ضعیف و پراکنده بوده و رهبری ضعیف است. آموزش نیروهای جدید، خرید سلاح های بهتر و استخدام رهبران مناسب نیازمندی های لازم هستند، اما این تنها زمانی اتفاق می افتد که امپراطور وضعیت را درک می کند.

در هر دو طرف، موجودیت های خارجی (نیروهای فرانسوی و بریتانیایی) را به دقت مورد نظر داشته باشید، زیرا در حال حاضر بی طرف هستند، اما در آینده ممکن است به عنوان دشمن یا متحدی سودجو، علیه سلسله چین یا در برابر تایپینگ متحد شوند. دیپلماسی نقش حیاتی را در این میان ایفا می کند.


تریلر بازی SGS Taipings نقشه بازی SGS Taipings بیشتر چین و مناطق اطراف آن را پوشش می دهد و به مناطق و استان ها تقسیم شده است. مناظر شامل مزارع برنج، زمین های صاف، تپه ها، کوهستان ها و بلندی ها، بیابان و رودخانه های اصلی، همچنین آبهای ساحلی و اقیانوسی است. صدها شهر کوچک و بزرگ در سراسر ناحیه بازی پخش شده اند، همچنین نمایش ویژه ای وجود دارد که در آن دیپلماسی انجام می شود. مقیاس زمانی بازی برابر با یک نوبت برای هر ماه زمان واقعی است.

هوا و اقلیم نقش بزرگی در بازی ایفا خواهند کرد! زمستان، سیلاب، باران و خشکسالی از طریق تغییرات تصویری در ویژگی های نقشه مدل سازی می شوند.

بازیکنان در هر طرف به دسترسی به ده ها نوع واحد مختلف دارند: مانند نیروهای نظامی، نیروهای میلیشیا، جوخه های چینی یا منچو، اسبداران، دسته های خلافکاری، پیاده ن ظامان خارجی یا ملوانان، توپ های قدیمی، مدرن آرتیلری، قایق های حمل و نقل و کشتی های جنگی و نیوهای تامین! پاین سربازان و کشتی ها هزینه های گرانبهای برای ساخت خواهند داشت، و برخی از آنها نیازمند آموزش هستند تا به مدل های مؤثرتری تبدیل شوند.

در بازی SGS Taipings ، به لطف سیستم اقتصادی جدیدی که به موتور SGS اضافه شده است، درآمدی از شهرها و مناطق کلیدی دریافت خواهید کرد، که می توانید با آنها ارتش ها و ناوگان خود را حفظ و گسترش دهید. منابع اصلی درآمد از شهرها و بنادری است که کنترل آنها را در دست دارید، همچنین از زمین های کشاورزی غنی. اما باید از فساد، هزینه های زیاد برای امپراتوری و سایر منابع باعث اتلاف هزینه می شود، دوری کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز 


OS: Windows 7/8/10
Processor: 2.5 GHz Intel Dual Core
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 512 MB NVIDIA GeForce 9600 or equivalent
DirectX: Version 9.0
Storage: 2 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible


سیستم پیشنهادی 


OS: Windows 7 (SP1+) or higher
Processor: 2.5 GHz Intel Dual Core
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 1024 MB DirectX 11 compatible
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space
Sound Card: DirectX 11+ Compatible

آموزش نصب بازی SGS Taipings 


1 - فایل را دانلود کنید و توسط نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج کنید.

2 - فایل با فرمت iso بدست آمده را توسط نرم افزارهایی نظیر PowerISO یا Daemon Tools باز کنید. ( به صورت Mount اجرا شود )

3 - بازی را نصب کنید ، سپس محتویات پوشه Crack را در مسیر نصب بازی کپی کنید.

SGS Taipings  SGS Taipings  SGS Taipings  SGS Taipings


لیست دانلودآموزش ها
پسورد فایل :
کپی