آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » سرگرمی » دانلود بازی کامپیوتر » دانلود و نصب بازی Kingdom Wars 4 بازی جنگ پادشاهی 4 برای کامپیوتر

دانلود بازی Kingdom Wars 4

 Kingdom Wars 4 یک بازی استراتژی تاریخی و ترکیبی از بازی استراتژی در زمینه ریاست های کوچک و پادشاهان در قرون وسطی است. در این بازی، شما در نقش یکی از 200 لرد یا پادشاه کوچک در دوره زمانی های زمانی مختلف قرار می گیرید. می توانید به عنوان یک نجیب زاده کوچک در دیوان عثمانی، یک ارل در ایرلند یا امپراطور بیزانسی بازی کنید و تاریخ را با مبارزه برای حفظ امپراتوری خود و جلوگیری از گسترش طاعون سیاه در سراسر اروپا، دگرگون کنید.

در این بازی، مسئولیت رهبری بر عهده شما است و باید تصمیم هایی بگیرید تا مردم خود را در امان نگه دارید. با سرعت عمل کنید و از دیپلماسی یا قدرت نظامی استفاده کنید، اما تردید نکنید؛ زیرا پیامدهای آن وخیم خواهد بود. تاریخ نشان داده است که رهبری صحیح در زمان بحران های بزرگ اهمیت بسیاری دارد، حتی در حالی که در حال مواجهه با این خطرات هستیم.

در این بازی، نبردها واقعاً بزرگ و خونین هستند؛ با هزاران واحد از دشمنان ، نبردهای سرزمینی و جنگ دریایی به صورت واقع گرایانه و با المان های بقا درگیر هستید. پس از برد در نبرد، می توانید از غنایم را جمع کنید و یا شهرها را تخریب کنید تا منابع لازم خود را تأمین کنید.

نقشه جهانی عظیم، از اروپای بزرگتر و خارج از آن، زمین بازی شماست؛ می توانید بازی را به عنوان یک نجیب زاده کوچک با زمینه ای کوچک شروع کنید یا به عنوان یک پادشاهی با امپراطوری بزرگ حاکمیت کنید. ده ها پادشاهی برای شما برای انتخاب و بیش از ۳۰۰ لرد و پادشاه که نقش آنها را می توانید بازی کنید، وجود دارد.


دانلود Kingdom Wars 4

✅ نام نرم افزارKingdom Wars 4❤️ تعداد دانلود490
⭐نسخه نرم افزار2023🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل2.6 گیگابایت

بازی Kingdom Wars 4 اولین بازی استراتژی تاریخی است که شامل یک شیوع واقعی از بیماری است. گیم پلی از مدیریت ریاست یا پادشاهی تا مقابله با یک شیوع بیماری به طور پیوسته در حال تکامل است.

طاعون سیاه در اینجاست و هنگامی که در امپراتوری شما گسترش می یابد، تمرکز شما سریعاً از تسخیر رقبا به بقا در برابر وبا خواهد رفت. از پزشکی میانه یونیه قدیمی استفاده کنید، شهرهای خود را در حالت قرنطینه قرار دهید، تجارت خود را با سرزمین های دوردست قطع کنید، هر آنچه که لازم است برای جلوگیری از مرگ افراد در مناطق زیر دست خود انجام دهید ، میلیون ها نفر در سراسر اروپا به این بیماری آلوده شده و می میرند و به زودی منابع انسانی و سکه های نقره، کم و کمتر می شوند. دانلود بازی Grand War Rome و دانلود بازی Sid Meiers Civilization VI و دانلود بازی Field of Glory II و دانلود بازی Shieldwall از دیگر بازی های مرتبط می باشد.


تریلر بازی Kingdom Wars 4قابلیت های بازی Kingdom Wars 4


- رهبری و مدیریت: در نقش یک لرد یا پادشاه، شما مسئولیت رهبری و مدیریت امپراتوری خود را بر عهده دارید. باید تصمیم های استراتژیک بگیرید، اقتصاد خود را مدیریت کنید، دیپلماسی را به کار ببرید و درگیری های نظامی را رهبری کنید.

- نبردهای واقع گرایانه: بازی شامل نبردهای بزرگ و خونین است که با هزاران واحد در هر دو طرف نبرد رخ می دهد. از نبردهای محاصره تا نبردهای سرزمینی و جنگ دریایی، تمامی جنگ ها به صورت واقع گرایانه بازسازی شده اند.

- نقشه جهانی فراگیر: بازی شامل نقشه جهانی بزرگ است که شما را به سراسر اروپا و مناطق دیگری می برد. شما می توانید در نقش یک لرد یا پادشاه از یکی از بیش از 300 شخصیت تاریخی بازی کنید و در ده ها پادشاهی و مملکت برای کنترل و تسخیر شرکت کنید.

- مبارزه با طاعون سیاه: با گسترش طاعون سیاه در امپراتوری شما، تمرکز شما از تسخیر مناطق به بقا و مبارزه با این بیماری خواهد شیفت. شما باید از منابع پزشکی میانه یونیه استفاده کنید، شهرها را در حالت کرنتین قرار دهید و تجارت را با سرزمین های دوردست متوقف کنید تا گسترش بیماری را متوقف سازید.

- ساخت و مدیریت شهرها: شما می توانید شهرها و روستاهای خود را بسازید و آن ها را به طور مستقیم در حالت RTS مدیریت کنید. می توانید ساختمان ها و دیوارها را بنا کنید، نیروها را درست کنید و جنگ را در خط مقدم مدیریت کنید.


حداقل سیستم مورد نیاز


OS: Windows 7
Processor: Intel Core i3 Processor or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 670 / Radeon R9 280X
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space


سیستم پیشنهادی


OS: Windows 10
Processor: Intel Core i7 Processor or equivalent
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GT 1080 / ATI Radeon HD 8970
DirectX: Version 11
Storage: 8 GB available space

آموزش نصب بازی Kingdom Wars 4


1 - فایل را دانلود کنید و توسط نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج کنید.

2 - فایل با فرمت iso بدست آمده را توسط نرم افزارهایی نظیر PowerISO یا Daemon Tools باز کنید. ( به صورت Mount اجرا شود )

3 - بازی را نصب کنید.

4 - تمامی محتویات پوشه RUNE را در مسیر نصب بازی کپی کنید.

Kingdom Wars 4  Kingdom Wars 4  Kingdom Wars 4  Kingdom Wars 4


پسورد فایل :
کپی