آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » سرگرمی » دانلود بازی کامپیوتر » دانلود بازی Grand War Rome بازی نبرد در روم بزرگ برای کامپیوتر

دانلود بازی Grand War Rome

Grand War Rome یک بازی استراتژی جنگی است که در دوران روم باستان قرار دارد. در این بازی، شما به عنوان یک فرمانده برجسته، وظیفه دارید ارتش خود را به جنگ هدایت کنید و امپراتوری روم را توسعه دهید.

شما باید ارتش خود را تشکیل دهید، از سربازان، شوالیه ها و سایر واحدهای نظامی استفاده کنید و استراتژی های جنگی مناسب را برای نبرد ها و تصرف سرزمین ها بکار ببرید. برای موفقیت در جنگ ها و تصرف مناطق استراتژیک، باید منابع را به طور مداوم به دست آورید، تحصیلات علمی و فناوری ها را پیشرفت دهید و امپراتوری خود را توسعه دهید.

در طول بازی، شما با چالش های مختلفی روبرو می شوید، از جمله مبارزات با دشمنان قوی، مذاکرات با امپراطوران و فرماندهان دیگر، و مواجهه با شرایط طبیعی و وقوع رویدادهای تاریخی. انتخاب صحیح استراتژی، تصمیمات درست و مهارت های تاکتیکی شما در تعیین سرنوشت امپراطوری روم تاثیرگذار خواهد بود.

با گرافیک خیره کننده، صداگذاری مهیج و چالش های بی شمار، "Grand War Rome" یک بازی هیجان انگیز برای علاقه مندان به استراتژی جنگی و دوران باستان روم است. آیا شما می توانید امپراطوری روم را به بالاترین اوج تمدن و قدرت هدایت کنید؟

در "Grand War Rome" شما به عنوان فرمانده ارتش رومیان باستان، قدرتمندترین امپراطوری تاریخ را در دست خواهید داشت. بازی شامل چندین نوع نبرد است که شما باید آن ها را با استراتژی های مختلف مدیریت کنید.

در این بازی، شما باید مواضع خود را به دقت انتخاب کنید، تیم نیروهایتان را تشکیل دهید و نیروهای مختلف را در میدان جنگ قرار دهید. مهارت های تاکتیکی شما در جنگ، انتخاب درست واحدها و استفاده بهینه از منابعی که در دسترس دارید، برای برتری در نبردها و تصرف سرزمین ها بسیار مهم است.

در طول بازی، شما با دشمنانی متنوع روبرو خواهید شد، از جمله امپراطوری های رقیب و قوم های مختلف. شما باید با استراتژی مناسب و مهارت در مذاکرات، امپراطوران و فرماندهان دیگر را متقاعد کنید تا به طرف شما ملحق شوند و قدرت امپراطوری روم را تقویت کنید.

همچنین، بازی شامل رویدادهای تاریخی و وقوع شرایط طبیعی مختلف است که تاثیری بر نبردها و روند بازی خواهد داشت. باید با تصمیم گیری درست و سریع واکنش نشان دهید و به این تغییرات پاسخ دهید.

Grand War Rome با گرافیک بالا، جزئیات دقیق تاریخی و عمیق، و محیطی زیبا، شما را به دوران باستان روم می برد و تجربه ای روشن و جذاب از جنگ و توسعه امپراطوری رومیان را به شما می دهد. آیا شما می توانید در جنگ های بزرگ تاریخی، ملکه شوید و امپراطوری روم را به قله افتخار و جلال برسانید؟


تریلر بازی Grand War Romeقابلیت های کلیدی Grand War Rome


- استراتژی و مدیریت جنگ: شما باید استراتژی های جنگی مناسب را برای نبردها و تصرف سرزمین ها اعمال کنید. انتخاب درست نیروها، تشکیل ارتش و ترتیب قرارگیری آن ها در میدان جنگ بسیار مهم است. دانلود بازی Sid Meiers Civilization VI و دانلود بازی Field of Glory II و دانلود بازی Ozymandias: Bronze Age Empire Sim از دیگر بازی های مرتبط می باشد.

- توسعه امپراطوری: شما باید منابع را به طور مداوم جمع آوری کنید، اقتصاد خود را بهبود بخشید، تحصیلات علمی و فناوری ها را پیشرفت دهید و ساختمان ها را ارتقا دهید تا امپراطوری خود را توسعه دهید.

- مبارزات تاریخی: شما در برابر دشمنان قوی و امپراطوری های رقیب قرار خواهید گرفت. بازی شامل مبارزات تاریخی و نبردهای بزرگی است که شما باید با استراتژی و تاکتیک های درست آن ها را مدیریت کنید.

- مذاکرات و همکاری: برای تقویت امپراطوری خود، شما می توانید با امپراطوران و فرماندهان دیگر مذاکره کنید و همکاری کنید تا اتحاد هایی بسازید و قدرت خود را افزایش دهید.

- تجربه ی باستانی: بازی "Grand War Rome" شامل رویدادهای تاریخی و شرایط طبیعی است که تجربه ی باستانی را برای شما به ارمغان می آورد. شما باید با تغییرات و چالش های مختلف روبرو شوید و بر آن ها واکنش نشان دهید.


آموزش نصب بازی Grand War Rome


1 - فایل را دانلود کنید و توسط نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج کنید.

2 - فایل با فرمت iso بدست آمده را توسط نرم افزارهایی نظیر PowerISO یا Daemon Tools باز کنید. ( به صورت Mount اجرا شود )

3 - بازی را نصب کنید.

4 - تمامی محتویات پوشه Crack را در مسیر نصب بازی کپی کنید.

Grand War Rome  Grand War Rome  Grand War Rome  Grand War Rome


لیست دانلود سیستم مورد نیاز
  حجم فایل: 570 مگابایت
   (4.0/5)


حداقل سیستم مورد نیاز


OS: Microsoft Windows 7 / 8.1 / 10
Processor: Intel Core i Series 1Gkhz
Memory: 1 GB RAM
Graphics: 256M
DirectX: Version 9.0c
Storage: 3 GB available space
Sound Card: PCM


سیستم پیشنهادی


OS: WINDOWS® 8.1, 10
Processor: Intel® Core™ i5-6300U
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 512M
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space
Sound Card: PCM

پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت