آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » سرگرمی » دانلود بازی کامپیوتر » دانلود بازی Manor Lords بازی مانور لردز برای PC

دانلود بازی Manor Lords بازی مانور لردز برای PC

دانلود بازی Manor Lords برای PC - بازی اربابان مانور یک بازی استراتژیک جدید ازسوی استودیو بازی سازی Slavic Magic است که روند انتشار آن توسط شرکت Hooded Horse انجام گرفته است. این بازی درطول مدت زمان کوتاهی توانست عنوان‌دار یکی از محبوب‌ترین بازی‌های Steam را به خود اختصاص دهد که پیشنهاد می‌شود در ادامه این مطلب باما همراه باشید زیرا تصمیم داریم به لینک‌های دانلود نسخه فشرده بازی Manor Lords اشاره داشته باشیم.

بازی اربابان مانور را می‌توان یک اثر قرون وسطایی دانست که در آن جناح‌های مختلفی وجود داشته است که با مشخص نمودن قلمرو مدنظر خود می‌توانید مجوز حضور در بازی و مراحل را کسب کنید. از دیگر مزایای برجسته این بازی می‌توان به امکان شهرسازی در آن اشاره داشت که در این شرایط شما می‌توانید قلمرو خود را تا جایی گسترش دهید که از یک شهر به امپراطوری تبدیل شود تا بتوانید از قدرت به دست آمده در برابر نیروهای دشمن استفاده کنید. ویژگی‌های بسیاری در این بازی استراتژیک وجود داشته است که اگر بخواهیم به تمامی آنها اشاره داشته باشیم باید بدانید که در این زمینه باید زمان زیادی را سپری کنید. به طور کلی پیشنهاد می‌شود دانلود بازی Manor Lords برای کامپیوتر را از دست ندهید و باما همراه باشید.


دانلود Manor Lords

✅ نام نرم افزارManor Lords❤️ تعداد دانلود361
⭐نسخه نرم افزارDODI 0.7.955🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 10 به‌بالا | نسخه 64 بیتی🔆 حجم فایل4.99 گیگابایت

دانلود بازی Manor Lords بازی مانور لردز برای PC


دانلود بازی Manor Lords


از دیگر دلایلی که سبب محبوبیت این بازی تاریخی و استراتژیک در نزد گیمرها شده است در اختیار داشتن حالت‌های متنوع می‌باشد که در این زمینه شما با تکیه بر سلیقه و دانش خود می‌توانید به دنبال به کارگیری نیروهای مختلف جهت افزایش امنیت مرز قلمرو خود باشید. در کنار این موضوع امکان استخدام نیروهای متنوع برای تشکیل دادن ارتش نیز وجود داشته است که در چنین شرایطی با تسخیر منابع می‌توانید به سراغ پیاده‌سازی نیروهای مختلفی در نقاط متنوع قلمرو خود باشید. مکانیک بسیار عالی در کنار گیم پلی جذاب می‌تواند شما را برای مدت زمان طولانی سرگرم نماید که بد نیست بدانید این بازی با در اختیار داشتن استعاره‌های رایج قرون وسطایی می‌تواند شما را با یکی از بهترین بازی‌های استراتژیک مواجه نماید. در این زمینه پیشنهاد می‌شود که دانلود بازی Manor Lords را از دست ندهید زیرا در کنار موارد ذکر شده این بازی از طراحی بسیار خوبی نیز برخوردار می‌باشد که در کنار صداگذاری می‌توانید به گیم پلی بسیار خوبی دسترسی داشته باشید و سرگرم مراحلی شوید که از سوی سازنده برایتان در نظر گرفته شده است. باتوجه به نکات فوق اکنون فرصت مناسبی برای دانلود بازی Manor Lords می‌باشد که می‌توانید نسخه فشرده بازی Manor Lords را با ترافیک نیم بها دریافت کنید.


لیست دانلودآموزش ها سیستم مورد نیاز
 دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید
  حجم فایل: 4.99 گیگابایت
   (4/5)

سیستم مورد نیاز


  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: WIN7-64 bit
  • Processor: Intel I5-2300 / AMD A8-5600k
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: GeForce GTX 630 / Radeon HD 6570
پسورد فایل :
کپی