آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » گوناگون » دانلود ResumeMaker Professional Deluxe 20.3.0.6035 نرم افزار نوشتن رزومه برای ویندوز
دانلود ResumeMaker Professional Deluxe برای ویندوز
ResumeMaker Professional Deluxe ابزاری مناسب می باشد که با استفاده از آن می توانید رزومه کاری خود را ایجاد کنید و تجربیات خود را در آن ذکر نمایید. سپس با اشتراک گذاری رزومه به شکل اینترنتی، کار های بهتری را برای خود پیدا نمایید. ساخت رزومه به شکل پله به پله صورت می گیرد و اضافه و کم کردن اطلاعات در آن بسیار ساده می باشد.
ResumeMaker Professional Deluxe شما می توانید رزومه خود را با توجه به شغلی که می خواهید در آن اپلای کنید، تغییر دهید و شخصی سازی نمایید. در صورتی که در فایل word اطلاعات خود را ثبت کرده اید به راحتی می توانید محتویات آن را وارد این نرم افزار نمایید و سپس شخصی سازی های لازم را انجام دهید و رزومه مورد نظر خود را بسازید. در حال حاضر 60 استایل مختلف برای رزومه ها وجود دارد که در آن ها ظاهر، رنگ، فونت و ... متفاوت می باشد. البته شما می توانید رزومه مورد نظر خود را شخصی سازی نیز کنید و استایل منحصر به فرد خود را به وجود بیاورید. این نرم افزار دارای فضای ابری خصوصی نیز می باشد که در آن می توانید رزومه های خود را ذخیره سازی کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید. فرمت هایی نظیر PDF, Word Doc پشتیبانی می شود و امکان اشتراک گذاری رزومه را از طریق URL وجود دارد. دانلود Free Resume Builder , دانلود Resume Creator و نرم افزار ساخت رزومه در پنج دقیقه از سری برنامه های نوشتن رزومه می باشند.

دانلود ResumeMaker

✅ نام نرم افزارResumeMaker❤️ تعداد دانلود14749
⭐نسخه نرم افزار20.3.0.6035🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل505 مگابایت

ویژگی های نرم افزار ResumeMaker Professional Deluxe


- وجود بیش از 60 استایل پیش فرض

- امکان شخصی سازی رزومه به شکل دلخواه

- اضافه کردن داده ها از فایل word

- حذف آسان اطلاعات

- امکان اشتراک گذاری رزومه ها

- پشتیبانی از فرمت های word و pdf

- دارای فضای ابری منحصر به فرد


تصاویری از محیط نرم افزار ResumeMaker Professional Deluxe :


دانلود ResumeMaker Professional Deluxe برای ویندوز


لیست دانلود سیستم مورد نیاز

Microsoft® Windows® 11, Windows® 10, Windows 8, Windows 7 • 350 MB Hard Disk Space • 1024 x 768 or higher display • Sound Card and Speakers • E-Mail and Internet Access • Windows Tablet: Windows 8 • 350 MB Hard Disk Space • Keyboard recommended.

پسورد فایل :
کپی