آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » نرم افزار ساخت رزومه در پنج دقیقه برای اندروید Resume Builder Free 6.0

دانلود Resume Builder Free برای اندروید

Resume Builder Free نرم افزاری مناسب می باشد که با استفاده از آن می توانید رزومه های خود را بسازید. ساخت رزومه های حرفه ای به سادکی صورت می پذیرد. قالب های مختلفی وجود دارد که با توجه به نیاز های خود می توانید بین آن ها انتخاب کنید. در فیلد های خالی مختلفی که این اپ در اختیارتان قرار می دهد متن های مناسب را وارد کنید و رزومه ای مناسب ایجاد نمایید. بیش از 4 میلیون کاربر از این برنامه استفاده می کنند.

Resume Builder Free شما می توانید رزومه ها را با فرمت pdf ایجاد نمایید و آن ها را در مکان های مختلف به اشتراک بگذارید. این برنامه یکی از بهترین CV maker ها می باشد که ساخت رزومه ها در آن کمتر از 5 دقیقه صورت می گیرد. در صورتی که دارای امضا یا تصویری هستید، امکان اضافه سازی آن به روزمه تان وجود خواهد داشت. Resume Builder Free برای افرادی که به دنبال گرفتن اپلای هستند نیز مناسب می باشد. شما می توانید اطلاعات تماس خود را وارد کنید و با افزودن ویژگی ها و تجربیاتی که دارید، رزومه ای فوق العاده را ایجاد کنید. Resume Builder Free بر روی اندروید 4.0.3 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار Resume Builder Free :


- ساخت رزومه ها بدون نیاز به ارتباط اینترنتی

- اضافه سازی عکس و امضا

- فیلدهای خالی مختلف، با توجه به نیازهای متنوع کاربران

- 10 قالب گوناگون با ویژگی های منحصر به فرد

- امکان ذخیره سازی رزومه ها در فرمت pdf

- ایجاد رزومه حرفی، بدون داشتن دانش قبلی در این زمینه

- دارای بیش از 4 میلیون کاربر از سراسر جهان

- امتیاز 4.4 از 5 در مارکت گوگل پلی


تصاویری از محیط نرم افزار Resume Builder Free :


دانلود Resume Builder Free برای اندروید  دانلود Resume Builder Free برای اندروید  دانلود Resume Builder Free برای اندروید  دانلود Resume Builder Free برای اندروید


پسورد فایل :
کپی