آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » پشتیبان اطلاعات » دانلود نرم افزار Hasleo Backup Suite 4.5.1 برنامه پشتیبان گیری از فایل ها برای ویندوز

دانلود Hasleo Backup Suite برای ویندوز

Hasleo Backup Suite نرم افزاری قدرتمند برای پشتیبان گیری اطلاعات می باشد که نیازهای مختلف شما را در این زمینه بر آورده می کند. این اپلیکیشن رایگان ارائه شده است و می توانید هر زمان که خواستید آن را بروزرسانی کنید. با Hasleo Backup Suite قادر به پشتیبان گیری از دیسک ها، پارتیشن ها، و ... هستید. این نرم افزار قادر به کلون کردن اطلاعات دلخواه شما می باشد. اگر به دنبال تغییر دادن هارد خود هستید، و مثلا می خواهید هارد hdd خود را به ssd تبدیل کنید این اپلیکیشن به کارتان خواهد آمد. این نرم افزار مجموعه ای از ابزار مختلف را در اختیار شما قرار می دهد که با آن ها می توانید به راحتی از اطلاعاتتان پشتیبان تهیه کنید. ساختن دیسک های bootable به راحتی و در کمترین زمان ممکن انجام می شود.

Hasleo Backup Suite با انواع هاردها و فلش مموری ها سازگار می باشد. می توانید با gpt و uefi بدون مشکل کار کنید. از اطلاعاتتان فایل لوگ تهیه می شود تا بعدا بتوانید گزارش ها را با جزئیات کامل مشاهده کنید. این نرم افزار قادر به پاک کردن تمام اطالعات موجود در یک دیسک نیز هست. می توانید منوی بوت را اضافه یا کم کنید. Hasleo Backup Suite کم حجم می باشد و کار کردن با آن آسان است. این نرم افزار را می توانید هم روی سیستم های 32 بیتی و هم سیستم های 64 بیتی اجرا کنید.


دانلود Hasleo Backup Suite

✅ نام نرم افزارHasleo Backup Suite❤️ تعداد دانلود906
⭐نسخه نرم افزار4.5.1🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل540 مگابایت

ویژگی های نرم افزار Hasleo Backup Suite


- حذف کردن کل اطلاعات دیسک

- سازگار با gpt و uefi

- ایجاد کردن دیسک های قابل بوت

- پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات

- رمزگذاری روی اطلاعات

- فشرده سازی عکس ها

- ایجاد کردن دیسک بازیابی ویندوز

تصاویری از محیط نرم افزار Hasleo Backup Suite :

دانلود Hasleo Backup Suite برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی