آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » بهینه ساز » دانلود و نصب Cleaning Suite Professional 4.012 برنامه حذف فایل های اضافی از کامپیوتر

دانلود Cleaning Suite برای ویندوز

Cleaning Suite Professional نرم افزاری قدرتمند می باشد که با آ« می توانید سیستمتان را از اطلاعات غیر ضروری پاک سازی کنید. 6 ابزار کاربردی در اختیارتان قرار می گیرد. اگر کامپیوترتان نسبت به قبل کندتر روشن می شود و وارد ویندوز می گردد، شاید دلیل آن این باشد که هارد درایو شما پر شده است.

Cleaning Suite Professional نرم افزاری مناسب می باشد که فایل های اضافی را از روی سیستمتان پاک می کند و فضای قابل توجهی آزاد می کند. 6 ابزار کمکی در اختیارتان قرار می گیرد که امکان پاک سازی را از جنبه های مختلف به وجود می آورند. به عنوان مث ال می توانید فایل های موقتی، تاریخچه مرورگر، کش و کوکی ها را از تمام مرورگر های محبوب و معروف پاک کنید و جلوی باز شدن اپلیکیشن ها هنگام بوت ویندوز را بگیرید. اگر سیسمتان جای کافی برای نصب نرم افزار های جدید را ندارد، نگران نباشید. با این برنامه می توانید بی هیچ ریسکی فایل های اضافی را پاک سازی کنید و فضای هارد درایوتان را خالی نمایید. Cleaning Suite Professional قادر به بهینه سازی رجیستری ویندوز شما به شکل مناسبی می باشد. این اپلیکیشن با دقت بسیار بالایی رجیستری ها را پاک می کند تا پس از عملیات پاک سازی، هیچ مشکلی برای عملکرد ویندوز شما به وجود نیاید.


دانلود Cleaning Suite Professional

✅ نام نرم افزارCleaning Suite Professional❤️ تعداد دانلود475
⭐نسخه نرم افزار4.012🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل12 مگابایت

ویژگی های نرم افزار Cleaning Suite Professional :


- 6 ابزار کمکی برای حذف اطلاعات

- بهینه سازی رجیستری ویندوز

- امکان برگرداندن اصلاحات صورت گرفته

- حذف کردن کوکی و تاریخچه مرورگرها

- حذف کردن فایل موقتی نرم افزار ها

- عدم وجود ریسک در حذف اطلاعات

- رابط کاربری ساده و دوستانه


تصاویری از محیط نرم افزار Cleaning Suite Professional :


دانلود Cleaning Suite برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی