آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » گوناگون » قفل گذار » دانلود نرم افزار GhostVolt Business 2.42.24 رمزگذاری پیشرفته فایل ها

دانلود GhostVolt

GhostVolt از فایل ها، داده ها و پوشه های شما با رمزگذاری پیشرفته محافظت می کند تا از دسترسی غیرمجاز، نقض داده ها و جرایم سایبری جلوگیری کند. فقط کاربران مجاز می توانند به داده های شما دسترسی داشته باشند.رمزگذاری فایل راهی برای ایمن کردن اطلاعات مهم شما با غیرقابل خواندن آن ها برای افرادی است که اجازه دیدن آن ها را ندارند. این کار با تبدیل اطلاعات به یک کد مخفی انجام می شود که فقط شما و افراد مجاز کلید باز کردن آن را دارید.
GhostVolt به کاربران امکان می دهد تا فایل ها و پوشه های خود را با استفاده از الگوریتم های رمزنگاری قوی و امن مانند AES-256 و RSA-4096 رمزگذاری کنند. نرم افزار امکان مدیریت و کنترل دسترسی به فایل ها را نیز فراهم می کند تا اطمینان حاصل شود که اطلاعات مهم و حساس در امان باشند. همچنین این برنامه امکان ایجاد بک آپ های رمزگذاری شده از فایل ها را نیز فراهم می کند تا در صورت نیاز به بازیابی اطلاعات، از آنها استفاده شود. این نرم افزار امکانات متنوعی برای مدیریت امنیت اطلاعات و فایل ها ارائه می دهد و برای استفاده در سازمان ها و شرکت ها نیز مناسب است.


دانلود GhostVolt Business

✅ نام نرم افزارGhostVolt Business❤️ تعداد دانلود79
⭐نسخه نرم افزار2.42.24🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل16 مگابایت

هنگام رمزگذاری داده ها، افراد و سازمان ها می توانند اطمینان حاصل کنند که اطلاعات محرمانه آنها خصوصی باقی می ماند و از دسترسی غیرمجاز یا سوء استفاده محافظت می شود.
اگر فایل های شما به سرقت رفته، نفوذ یا هک شود، محتویات آنها توسط هکرها، مجرمان ایمن و غیرقابل خواندن است و از سرقت هویت جلوگیری می کند.

GhostVolt Business

قابلیت های نرم افزار GhostVolt Business


- رمزگذاری قوی با الگوریتم های AES-256 و RSA-4096
- مدیریت و کنترل دسترسی به فایل ها و پوشه ها
- امکان بک آپ گیری از فایل ها با رمزگذاری
- قابلیت مدیریت امنیت اطلاعات و فایل ها
- امکان محافظت از اطلاعات حساس و مهم
- امکان استفاده در سازمان ها و شرکت ها
- رابط کاربر پسند
- امکان ایجاد و مدیریت چندین حساب کاربری
- پشتیبانی از انواع فرمت های فایل
- قابلیت انتقال امن فایل ها از طریق شبکه

پسورد فایل :
کپی