آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » سرگرمی » دانلود بازی کامپیوتر » دانلود بازی Airport CEO Business Class Edition v1.1-1 شبیه ساز مدیریت فرودگاه برای کامپیوتر PC

بازی Airport CEO Business Class Edition

Airport CEO Business Class Edition نام بازی شبیه سازی مدیریت فرودگاه است که شما را به عنوان مدیر یک فرودگاه بزرگ و پیچیده قرار می دهد. در این بازی شما باید مسئولیت های مختلفی از جمله ساخت و توسعه فرودگاه، مدیریت پروازها، اشخاص و کارکنان، مدیریت بار و مسافران، و ایجاد استراتژی های مالی برای بهبود عملکرد فرودگاه را بر عهده داشته باشید. این بازی دو بعدی می باشد.

در نسخه Business Class Edition این بازی، شما به عنوان یک مدیر متخصص و با تجربه وارد عمل می شوید و باید با چالش ها و مسائل پیچیده تری روبرو شوید. این نسخه امکانات و ویژگی های اضافی ای را ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا مدیریت فرودگاه خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

بازی Airport CEO Business Class Edition یک تجربه جذاب و چالش برانگیز برای علاقه مندان به مدیریت و شبیه سازی است که می تواند به شما کمک کند تا مهارت های مدیریتی خود را بهبود بخشید و به چالش های جدیدی روبرو شوید.


دانلود Airport CEO Business Class Edition

✅ نام نرم افزار Airport CEO Business Class Edition ❤️ تعداد دانلود 66
⭐نسخه نرم افزار v1.1-1 🔥 هزینه دانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم   ویندوز 10 به بالا | 64 بیتی 🔆 حجم فایل 1.9 گیگابایت

شما باید با به حداقل رساندن زمان انتظار، با داشتن کارکنانی دوستانه و مفید و ایجاد احساس امنیت در مسافران و جلوگیری از هرگونه حادثه احتمالی، به مسافران رسیدگی کنید. مسافر شاد، مسافر خرج کننده است. امیدواریم با هیچ مشکلی مانند کارمند پر استرس، خرابی تجهیزات یا آب و هوای بد مواجه نشوید که می تواند باعث تأخیر زیاد یا حتی فرود اضطراری شود. 


تریلر بازی Airport CEO Business Classتوضیحات کامل بازی Airport CEO


هدف شما ساختن و مدیریت کامل فرودگاه خود با اتخاذ تصمیمات استراتژیک، طراحی بهینه فرودگاه و در نهایت اطمینان از رضایت مسافران و خطوط هوایی شماست. شما باید کل فرودگاه HC جمله پایه های ترمینال ، دیوارها، درها و اقلام و همچنین زیرساخت های فرودگاه از جمله باند فرودگاه، تاکسی و سایر زیرساخت های فرودگاه را از ابتدا بسازید از همه چیز در مدیرعامل فرودگاه عمیقا شبیه سازی شده است و وظیفه شما این است که مطمئن شوید همه چیز به خوبی و با یک حساب بانکی مثبت اجرا می شود.

خطوط هوایی و مسافران آنها عنصر اساسی مدیر عامل فرودگاه هستند زیرا منبع اصلی درآمد فرودگاه شما هستند. امضای قرارداد با خطوط هوایی جریان نقدینگی و مسافران را به فرودگاه شما می آورد که در اصطلاح به معنای فرصت هایی برای دریافت هزینه های خدمات مختلف و همچنین هزینه های مسافر است. خطوط هوایی در اندازه های مختلف هستند و نیازهای متفاوتی در مورد فرودگاه شما و خدماتی که ارائه می دهید دارند، شما نه تنها مسئول برنامه ریزی برنامه پرواز بلکه برای برآورده کردن و حفظ نیازها هستید. گاهی اوقات شما نیاز به رسیدگی به شرایط اضطراری و تأخیرهای ناشی از آب و هوای بد یا حوادث در منطقه دارید که همه اینها مهارت های مدیریتی شما را مورد آزمایش قرار می دهد.

مسافران به طور کامل شبیه سازی می شوند و تصمیمات، رفتارها و نظرات آنها در مورد فرودگاه شما تحت تأثیر عوامل متعددی قرار می گیرد. مسافران ورودی باید راه خود را برای دریافت چمدان بیابند، چمدان های خود را در دست بگیرند و شاید قبل از ترانسفر فرودگاهی از غرفه گمرکی عبور کنند. اینکه آیا آنها واقعاً می توانند پرواز خود را بگیرند به شما بستگی دارد: مسافران ممکن است برای پیدا کردن مسیر خود در فرودگاه مشکل داشته باشند، بنابراین شما میز اطلاعات بسازید، ممکن است مسافران به دلیل صف طولانی امنیتی و زمان انتظار عصبانی شوند. ظرفیت آن را افزایش دهید، مسافران ممکن است از نبود کارهای سرگرم کننده در محوطه دروازه شکایت کنند، بنابراین شما یک فروشگاه معاف از مالیات یا بوتیک های برند منحصر به فرد بسازید.

کارمندان کسانی هستند که برای ادامه فعالیت فرودگاه خود به آنها تکیه می کنید. درست به عنوان مسافران، آنها افرادی شبیه سازی شده هستند که ذهن خود را دارند. کارمندان چندین نقش مختلف دارند و این وظیفه شماست که مطمئن شوید که فرودگاه شما در هر زمانی نیروی کار مناسب و لازم را دارد. از عوامل خدمات مسافری، سرایداران، عوامل رمپ و مکانیک، افسران امنیتی گرفته تا مدیران اجرایی. هرچه ظرفیت و خدمات فرودگاه خود را بیشتر کنید، کارکنان شما باید همه کاره تر و ماهرتر باشند. هنگامی که کارمندان با مسافران تعامل دارند، باید در مدیریت افراد مهارت داشته باشند و در برابر استرس مقاوم باشند تا از اشتباه کردن یا ارائه خدمات بد به مشتریان جلوگیری کنند.

فرودگاه ها ساختارهای بزرگ پیچیده ای هستند که ساختمان ها و امکانات بسیار متفاوتی دارند. در حالی که یک فرودگاه کوچک ممکن است به چیزی بیش از یک باند ساده و یک ترمینال نیاز نداشته باشد، همانطور که فرودگاه خود را توسعه می دهید، باید امکانات آن را از برج های کنترل هوایی، ایستگاه های بزرگتر هواپیما و تاکسی گرفته تا آتش نشانی، آب و هوا، پذیرایی یا جایگاه های سوخت گسترش دهید. همانطور که فرودگاه شما رشد می کند ترمینال شما با آن رشد می کند و باید مطمئن شوید که این فرودگاه به امکانات لازم مورد انتظار مسافران مجهز است. دانلود بازی Pumping Simulator 2 و دانلود بازی Gas Station Simulato از دیگر بازی های مرتبط می باشد.

به عنوان مدیر عامل فرودگاه خود باید بتوانید تصمیمات تجاری دشواری را بر اساس عملکرد فعلی بگیرید. در بازی منابع متعددی از اطلاعات در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید از آنها نتیجه گیری کنید و فرودگاه خود را مدیریت کنید. شما به عنوان مدیر عامل نه تنها مسئولیت معماری فرودگاه را بر عهده خواهید داشت، بلکه مسئولیت کسانی که در آن مشغول به کار هستند نیز خواهید بود. از برنامه ریزی برای هر پرواز خسته شده اید؟ یک بخش انفورماتیک ایجاد کنید و اجازه دهید یک سیستم خودکار این کار را برای شما انجام دهد! از ارزیابی تراز بودجه ماهانه خسته شده اید؟ یک مدیر مالی استخدام کنید که می تواند به شما در کاهش هزینه و تعیین قیمت کمک کند. 


حداقل سیستم مورد نیاز

به پردازنده و سیستم عامل 64 بیتی نیاز دارد
سیستم عامل: ویندوز 10 (64 بیتی)
پردازنده: Intel Core i5 2.4 گیگاهرتز یا AMD 3 گیگاهرتز
رم: 4 گیگابایت
گرافیک: هر (حداقل 2 گیگابایت VRAM اختصاصی)
DirectX: نسخه 10
فضای ذخیره سازی: 4 گیگابایت

سیستم پیشنهادی

به پردازنده و سیستم عامل 64 بیتی نیاز دارد
سیستم عامل: ویندوز 11 (64 بیت)
پردازنده: Intel Core i7 2.6 گیگاهرتز یا AMD 3 گیگاهرتز (یا بالاتر)
رم: 8 گیگابایت
گرافیک: هر (حداقل 6 گیگابایت VRAM اختصاصی)
DirectX: نسخه 12
فضای ذخیره سازی: 8 گیگابایت

Airport CEO Business Class  Airport CEO Business Class  Airport CEO Business Class  Airport CEO Business Class


لیست دانلود
پسورد فایل :
کپی