دانلود GhostVolt

GhostVolt از فایل ها، داده ها و پوشه های شما با رمزگذاری پیشرفته محافظت می کند تا از دسترسی غیرمجاز، نقض داده ها و جرایم سایبری جلوگیری کند. فقط کاربران مجاز می توانند به داده های شما دسترسی داشته باشند.رمزگذاری فایل راهی برای ایمن کردن اطلاعات مهم شما با غیرقابل خواندن آن ها برای افرادی است که اجازه دیدن آن ها را ندارند. این کار با تبدیل اطلاعات به یک کد مخفی انجام می شود که فقط شما و افراد مجاز کلید باز کردن آن را دارید.
GhostVolt به کاربران امکان می دهد تا فایل ها و پوشه های خود را با استفاده از الگوریتم های رمزنگاری قوی و امن مانند AES-256 و RSA-4096 رمزگذاری کنند. نرم افزار امکان مدیریت و کنترل دسترسی به فایل ها را نیز فراهم می کند تا اطمینان حاصل شود که اطلاعات مهم و حساس در امان باشند. همچنین این برنامه امکان ایجاد بک آپ های رمزگذاری شده از فایل ها را نیز فراهم می کند تا در صورت نیاز به بازیابی اطلاعات، از آنها استفاده شود. این نرم افزار امکانات متنوعی برای مدیریت امنیت اطلاعات و فایل ها ارائه می دهد و برای استفاده در سازمان ها و شرکت ها نیز مناسب است.

ادامه مطلب

رمزگذاری بر روی فایل ها ، عکس ها و اطلاعات شخصی با نرم افزار Abelssoft CryptBox 2012 Professional v3.0.0

Abelssoft CryptBox نرم افزاری برای رمزگذاری روی اطلاعات شخصی است. همه ما اطلاعات شخصی فراوانی روی کامپیوتر خود داریم. اسناد متنی، نامه ها، عکس و اطلاعات حساب های شخصی معمولا به صورت آشکار و بدون رمزگذاری روی کامپیوتر ذخیره می شود. اما Abelssoft CryptBox به شما امکان ذخیره اطلاعات در یک گاوصندوق ایمن را می دهد. این نرم افزار از استانداردهای امنیتی قدرتمندی استفاده می کند که می تواند مانند یک درایو عادی ویندوز استفاده شود.

ادامه مطلب

دانلود Cisdem AppCrypt

AppCrypt ابزاری مطمئن برای کاربران برای قفل کردن برنامه ها و مسدود کردن وب سایت ها است، کودکان  را از وب سایت های نامناسب در امان نگه می دارد، از حریم خصوصی محافظت می کند و داده ها را از دسترسی غیرمجاز محافظت می کند.
AppCrypt می تواند هر برنامه ای را با یک رمز عبور قفل کند تا استفاده از برنامه ها را کنترل کند، می توانید دیگران را از مشاهده عکس ها یا ویدیوهای خود در Photos منع کنید، سوابق چت را در WhatsApp رمزگذاری کنید، بازی ها را غیرفعال کنید، از تغییر تنظیمات توسط کودکان جلوگیری کنید. و هر چه را دوست دارید با یک رمز عبور قفل کنید.
AppCrypt می تواند دسترسی به وب سایت های مضر را در کروم ، Edge، Firefox، Opera و Brave مسدود کند. می تواند کل دامنه یا URL های خاص را مسدود کند. نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا برنامه ای برای زمانی خاص انتخاب کنید تا قفل شود یا قفل آن باز شود، برنامه به طور خودکار هر هفته تکرار می شود. بدون رمز عبور شما، هیچ کس اجازه ندارد تنظیمات برنامه را تغییر دهد.

ادامه مطلب

دانلود نرم افزار قفل گذاری فایل ها GiliSoft File Lock Pro 5.1 

GiliSoft File Lock Pro این برنامه نرم افزاری کامل و قدرتمند برای قفل گذاری بر روی انواع فایل ، پوشه و درایو است که با محیطی ساده میتوانید فایل های خود را از دسترس دیگران خارج کنید . رمز گذاری این برنامه با استفاده از روش 256-bit AES صورت میگیرد که تقریبا شناخته شده و معروف است . این برنامه این امکان را به شما میدهد تا فایل های خود را به فرمت EXE قفل دار کنید و کسی به آنها دسترسی نخواهد داشت. برای بازگشایی فایل های رمزگذاری شده ، نصب این نرم افزار ضروری است .
ادامه مطلب

دانلود Gilisoft Video DRM Protection برای ویندوز

Gilisoft DRM Protection از ویدیوهای شما محافظت می کند و جلوی دزدیده شدن محتوایتان را می گیرد. این نرم افار به شکل امنتی ویدیوهایتان را رمزگذاری می کند و تنها افرادی قادر به مشاهده محتوای آن ها خواهند بود که شما این امکان را به آن ها داده باشید. عکس ها، فایل های صوتی، و فایل های ویدیویی برای افراد دیگر غیر قابل مشاهده خواهد بود. Gilisoft Video DRM Protection فایل های شما را رمزگذاری می کند و به شکل فایل اجرایی در می آورد. امنیت این برنامه، در حد استاندارد های دولتی می باشد. Gilisoft Video DRM Protection از الگوریتم aes برای رمزگذاری فایل ها استفاده می کند که یکی از رایج ترین الگوریتم های رمزگذاری روز دنیا می باشد.

nsa از این الگوریتم برای رمزگذاری اسناد فوق سری استفاده می کند. با این نرم افزار قادر به رمزگذاری تمام فرمت های ویدویی، صوتی و تصویری خواهید بود. مجموعه فرمت های پشتیبانی شده این برنماه شامل MP4, AVI, MKV, WMV, MTS, RMVB, MXF, VOB,FLV و بسیاری دیگر می شود. مود های مختلف برای رمزگذاری وجود دارد. می توانید رمز دلخواهی را برای مشاهده ویدیوها تعیین کنید. امکان بایند کردن ویدیو به سی دی وجود دارد، به شکلی که تنها ویدیوی شما با داشتن سی دی مربوطه قابل مشاهده باشد.

ادامه مطلب

دانلود نرم افزار Secret Disk Portable برای ویندوز 

با Secret Disk فضای محرمانه می توانید فضایی در درایو هارد خود بسازید که تنها با دادن پسورد دسترسی به آن امکان پذیر شود. آیا تا به حال شده که اطلاعاتی داشته باشید که نخواهید کسی آن ها را ببیند؟ این نرم افزار راه حلی برای شماست. فضایی که این نرم افزار ایجاد می کند در Windows explorer ناپیدا و مخفی می باشد و در زمانی که فضا را ایجاد می کنید، حواستان به رمز عبوری که می دهید باشد، آن را نباید فراموش کنید. این نرم افزار درایوی با نام مثلا Z می سازد و زمانی که رمر عبور ساخته شده را می دهید، می توانید درایو را باز کنید. هر چقدر و هر نوع اطلاعاتی که دوست دارید را می توانید تا جایی که هاردتان جا دارد در این جا ذخیره کرده، قفل نموده و آن را غیر قابل دیدن کنید.
ادامه مطلب