سئو سایت
حسابداری موج
filmno
دانلود رایگان / گوناگون / بازیابی اطلاعات / دانلود و نصب Glary File Recovery Pro 1.18.0.18 برنامه بازیابی اطلاعات با سرعت بالا برای ویندوز

دانلود Glary File Recovery Pro برای ویندوز

Glary File Recovery Pro نرم افزاری قدرتمند در زمینه بازیابی اطلاعات می باشد. با این اپلیکیشن می توانید فایل هایی که در اثر کرش خوردن سیستم از بین رفته اند را بازگردانید. حتی امکان بازیابی فایل هایی که با shift + delete پاک شده اند وجود دارد. این نرم افزار اطلاعات حذف شده توسط ویروس ها، درایورهای فرمت شده و بسیاری دیگر را برای شما امکان پذیر می کند. Glary File Recovery Pro قادر به اسکن کردن هاردها با فرمت های مختلف از جمله fat, ntfs, ntfs + efs می باشد. این نرم افزار امکان بازیابی فایل هایی که فشرده، تکه تکه، و حتی رمزگذاری شده اند را نیز به وجود می آورد.

امکان بازیابی فایل ها در دو پله ساده وجود دارد. این نرم افزار قادر به بازیابی اطلاعات در کمریتن زمان ممکن است. Glary File Recovery Pro فایل ها را بر اساس نام، سایز، و یا زمان ساخته شدن هر فایل مرتب می کند. به محض این که search را بفشارید، تمام آیتم های پیدا شده و قابل بازیابی مرتب می شوند و امکان انتخاب بین آن ها را دارید. در سمت چپ برنامه، ساختار فایل ها و فولدرهای شما به شکل نمایش درختی نشان داده می شود. در پایین برنامه، میزان پیشرفت اسکن برنامه قابل مشاهده می باشد. در سمت راست برنامه نیز می توانید اطلاعات فایل انتخابی خود را مشاهده کنید.

ویژگی های نرم افزار Glary File Recovery Pro :


- سرعت بالا در بازیابی اطلاعات

- پشیتبانی از فرمت های مختلف فایل ها

- بازیابی اطلاعات از انواع هاردها

- نمایش میزان پیشرفت اسکن

- نمایش ساختار فولدرها

- بازیابی فایل های حذف شده با shift + delete

- بازیابی دیسک های فرمت شده


اطلاعات تکمیلی دانلود Glary File Recovery :


نام نرم افزارGlary File Recovery
نسخه نرم افزار1.18.0.18
تاریخ آپدیت03 مرداد 1401
نیازمند سیستمویندوز 7 به بالا
تعداد دانلود278
هزینهدانلود رایگان
حجم فایل6 مگابایت

تصاویری از محیط نرم افزار Glary File Recovery Pro :


دانلود Glary File Recovery Pro برای ویندوز


لیست دانلود
  حجم فایل: 6 مگابایت
   (3.9/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت