آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » گوناگون » ابزارهای مفید » دانلود و نصب SoftwareNetz Document Archive 1.52 برنامه مدیریت و آرشیو اسناد برای ویندوز

دانلود Document Archive برای ویندوز

SoftwareNetz Document Archive نرم افزاری همه کاره برای مدیریت کردن اسناد کاغذی و فایل های pdf ای می باشد که در اختیار دارید. رابط کاربری این برنامه دوستانه است و کار کردن با آن لذت بخش می باشد. می توانید از اسنادتان اسکن بگیرید و آن ها را با این برنامه مدیریت کنید. این نرم افزار از تمام اسکنرهایی که با ویندوز سازگار هستند، پشتیبانی می کند. می توانید به راحتی اسناد چند صفحه ای را در این برنامه مدیریت کنید. اسنادی که اسکن کرده اید با فرمت pdf به شکل خودکار روی سیستمتان ذخیره می شوند. این نرم افزار ویژگی های متنوعی را برای مدیریت فایل های pdf در اختیارتان قرار می دهد. می توانید فایل های pdf دلخواه خود را وارد برنامه کنید و آن ها را مدیریت نمایید.

با یک کلیک در SoftwareNetz Document Archive می توانید از اسناد خود پرینت بگیرید. این اپلیکیشن دارای بخش جست و جو نیز هست که با آ« می توانید اسناد دلخواه خود را بیابید. این نرم افزار امکان یافتن سریع فایل ها و اسناد را برایتان به وجود می آورد. می توانید به راحتی به آرشیوهای مختلف اسناد خود دسترسی داشته باشید. این اپلیکیشن از شبکه و اسناد موجود در آن پشتیبانی می کند. می توانید از اطلاعات خود پشتیبان تهیه کنید و با یک کلیک موس اطلاعات دلخواه خود را ببینید.

ویژگی های نرم افزار SoftwareNetz Document Archive :


- پشتیبان گیری از اطلاعات

- اسکن گرفتن از اسناد

- تهیه pdf از اسناد کاغذی

- مدیریت کردن فایل های pdf

- مرتب کردن اسناد

- جست و جو کردن و پیدا کردن فایل ها

- امکان پرینت گرفتن از pdf ها

- رابط کاربری دوستانه و مناسب

تصاویری از محیط نرم افزار SoftwareNetz Document Archive :

دانلود Document Archive برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی