آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » ابزارهای مفید » دانلود نرم افزار جلوگیری از پاک شدن فایل ها توسط آنتی ویروس Defender Exclusion Tool v1.3

دانلود Defender Exclusion Tool برای ویندوز

Defender Exclusion Tool آنتی ویروس ها در اثر اشتباه می توانند فایل های حیاتی سیستم شما را پس از یک اسکن پاک کنند. برای حفظ اینگونه فایل ها، باید آن ها را در لیست سفید قرار دهید. با این حال لیست سفید نیز مشکلات خودش را دارد، به عنوان مثال مجبور می شوید برای هر آنتی ویروس لیست سفید جدایی ایجاد کنید. یا باید Virus & Threat Protection را در ویندوز باز کنید و سپس به Defender Security Center بروید تا فایل ها یا فولدرهایی که می خواهید به لیست سفید اضافه شوند را انتخاب کنید. این پروسه می تواند زمان گیر باشد و محدودیت های خاص خودش را دارد.

به خصوص زمانی که با تعداد زیادی از فایل ها سر و کار دارید. این برنامه زندگی شما را راحت تر می کند و با آن می توانید این کارها را در زمان بسیار کمی انجام دهید. نیازی به دنبال کردن تنظیمات پیچیده نیست. کافیست این اپلیکیشن را باز کنید، و سپس فایل ها و فولدرهایی که نمی خواهید توسط آنتی ویروس ها حذف شوند را بکشید و درون محیط این برنامه بیاندازید. فایل هایی که تصادفا وارد برنامه شده اند را می توانید به راحتی حذف کنید. علاوه بر این قادر به باز کردن برنامه در هر موقعیتی هستید و نیازی به نصب نیست. می توانید این برنامه را به منوی ویندوز خود نیز اضافه کنید تا سریع تر به آن دسترسی داشته باشید.

ویژگی های نرم افزار Defender Exclusion Tool


- مدیریت کردن سریع لیست ویندوز

- از حالت فشرده خارج کردن فایل ها

- استثنا کردن فولدرهای دلخواه از آنتی ویروس ها

- عدم نیاز به انجام پروسه های پیچیده

- سرعت بسیار بالا

- رابط کاربری دوستانه و ساده

- پشتیبانی از command line

تصاویری از محیط نرم افزار Defender Exclusion Tool :

دانلود Defender Exclusion Tool برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی