آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » گرافیک » ویرایشگر تصویر » دانلود Abelssoft PhotoSort 2023 3.01.43786 برنامه مرتب کردن سریع تصاویر برای ویندوز

دانلود Abelssoft PhotoSort برای اندروید

Abelssoft PhotoSort با این اپلیکیشن می توانید مجموعه بزرگی از تصاویر را با سرعت بالایی مرتب کنید. امکان مارک گذاری تصاویر با رنگ های مختلف دسته بندی ها وجود دارد. می توانید دسته بندی های خود را ذخیره کنید تا راحت تر مجموعه عکس های بزرگ خود را مدیریت کنید. این اپلیکیشن زمانی به کارتان می آید که به عنوان مثال تنها دنبال ارسال تصاویر مناظری هستید که در تعطیلات گرفته اید و نمیخواهید عکس های دیگر را به او ارسال کنید. این برنامه با دسته بندی کردن عکس هایتان، یافتن و اشتراک گذاری آن ها را راحت می کند. این اپلیکیشن از فرمت هایی مثل jpg, jpeg, png, bmp, tiff پشتیبانی می کند. می توانید به راحتی صدها عکس را به ترتیب دلخواه مرتب کنید.

اضافه کردن عکس ها به راحتی کشیدن آن ها و انداختن آن ها درون برنامه صورت میپذیرد. تا 36 دسته بندی مختلف را برای هر آلبوم می توانید ایجاد کنید. به هر کدام از این دسته بندی ها عکس های دلخواه خود را اضافه کنید و سپس نتیجه کار را خروجی بگیرید. در Abelssoft PhotoSort قادر به مشاهده تصویر بندانگشتی عکس هایی هستید که لود کرده اید. امکان اضافه کردن یک عکس به چند دسته بندی مختلف وجود دارد. این اپلیکیشن حجم کمی دارد که پیش از نصب به 8 مگابایت نمیرسد.

ویژگی های نرم افزار Abelssoft PhotoSort


- رابط کاربری دوستانه و سر راست

- ساختن تا 36 دسته بندی مختلف

- رنگ های متفاوت برای هر دسته بندی

- مارک گذاری تصاویر در دسته بندی های مختلف

- دسته بندی صدها عکس مختلف با سرعت بالا

- اشتراک گذاری آسان تر تصاویر

- ایجاد آلبوم های دلخواه

- مناسب برای عکاسان و صاحبان مجموعه تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار Abelssoft PhotoSort :


دانلود Abelssoft PhotoSort برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 6 مگابایت
   (3.9/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت