سئو سایت
حسابداری موج
filmno
دانلود رایگان / گرافیک / ویرایشگر تصویر / دانلود نرم افزار 0.996 Retouch4me Heal برنامه و پلاگین زیبا کردن خودکار پوست صورت

دانلود Retouch4me Heal برای ویندوز

Retouch4me Heal قادر به حل کردن مشکلات جزئی پوستی می باشد. می توانید بخش های دلخواه از پوست را انتخاب کنید یا به برنامه اجازه دهید این کار را به شکل خودکار برای شما انجام دهد. نیازی به انتخاب کردن پوست به شکل دستی ندارید. این اپلیکیشن نقاطی از پوست که آسیب دیده اند را شناسایی و سالم می کند. دیگر نیازی به استفاده از فوتوشاپ یا ابزار های پیچیده ندارید. با یک کلیک می توانید تمام کارها را به برنامه بسپارید تا به شکل خودکار، ظاهری جذاب پیدا کنید.

این اپلیکیشن پوست صورت شما را غیر واقعی و زیادی یک دست نمی کند. بلکه، نتایج برنامه کاملا ظاهری واقعی دارند و عملیات برنامه به گونه ای انجام می شود که تنها جوش ها، بریدگی های کوچک، زخم ها و ... برطرف شوند و در عین حال ظاهر کلی پوست صورت شما باقی بماند. این اپلیکیشن را می توانید به دو شکل مختلف استفاده کنید. Retouch4me Heal می تواند به عنوان پلاگین فوتوشاپ مورد استفاده قرار بگیرد و کارهایتان را راحت تر کند. در عین حال از Retouch4me Heal می توانید به عنوان ابزاری مستقل استفاده کنید و نیازی به فوتوشاپ ندارید. بسته به کاری که انجام می دهید و نیازی که دارید، از یکی از این دو حالت برنامه می توانید استفاده کنید. توجه داشته باشید که این اپلیکیشن به سیستم های 64 بیتی نیاز دارد.

ویژگی های نرم افزار Retouch4me Heal :


- پلاگین فوتوشاپ

- سازگار با سیستم های 64 بیتی

- رابط کاربری ساده

- شناسایی نقاط آسیب دیده پوست به شکل خودکار

- نیاز به GPU با 4 گیگابایت رم یا CPU با OpenCL 1.1

- نیاز به حداقل 6 گیگابایت رم

- کم حجم و سبک

تصاویری از محیط نرم افزار Retouch4me Heal :

دانلود Retouch4me Heal برای ویندوز


لیست دانلود
  حجم فایل: 60 مگابایت
   (3.6/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت