آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » اینترنت » دانلود نرم افزار EJ Technologies Perfino 4.1 نصب برنامه پایش فعالیت ماشین های مجازی جاوا برای کامپیوتر

دانلود EJ Technologies Perfino برای ویندوز

EJ Technologies Perfino نرم افزاری بسیار پیچیده برای پایش فعالیت و تعامل بین ماشین های مجازی جاوا هستید. با این برنامه می توانید عملکرد آن ها را زیر نظر داشته باشید و ارورهایشان را مشاهده کنید. این برنامه هیچ محدودیتی پیش روی شما نمی گذارد و می توانید تعداد دلخواهی از ماشین های مجازی را زیر نظر داشته باشید. متریک های مختلفی وجود دارد که با آن ها می توانید سیستم هایتان را پایش کنید. اهمیتی ندارد که سیستم هایتان چقدر پیچیده و بزرگ هستند، این برنامه امکان بررسی آن ها را به وجود می آورد.

در EJ Technologies Perfino به سرعت می توانید عیب ها را شناسایی کنید. این نرم افزار امکان کنترل کردن عملکرد سیستم را از جهات مختلف به وجود می اورد. می توانید call های بین vm ها را مشاهده نمایید. یک call در لایه وب به سرور ejb می رود و در نهایت به یک وب سرویس می رسد. در این برنامه این فعالیت ها حتی زمانی که method level sampling انجام می دهید به یک دیگر متصل هستند. EJ Technologies Perfino اطلاعات را با ظاهری مناسب به نمایش می گذارد. می توانید نمودار های متنوعی در برنامه مشاهده کنید که اطلاعات و عملکرد سیستمتان را به نمایش می گذارند. به عنوان مثال می توانید پردازنده، heap های استفاده شده و بسیاری دیگر را ببینید.


دانلود EJ Technologies Perfino

✅ نام نرم افزارEJ Technologies Perfino❤️ تعداد دانلود231
⭐نسخه نرم افزار4.1🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل90 مگابایت

ویژگی های نرم افزار EJ Technologies Perfino


- کار با تعداد دلخواهی از java virtual machine

- رابط کاربری مدرن و متریال

- مشاهده اطلاعات در قالب نموداری

- پایش سیستم های بسیار پیچیده

- عدم وجود محدودیت در تعداد سیستم ها

- یافتن باگ ها در کمترین زمان ممکن

- نمایش call های بین vm ها

تصاویری از محیط نرم افزار EJ Technologies Perfino :

دانلود EJ Technologies Perfino برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی