آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » اینترنت » مدیریت دانلود » دانلود 3.68 eZy Watermark Photos اضافه کردن واترمارک به تصاویر برای اندروید

دانلود eZy Watermark Photos برای اندروید

eZy Watermark Photos آیا نگران هستید که دیگران حقوق شما را زیر پا بگذارند و تصاویر شما را سرقت کنند؟ می ترسید فرد دیگری بجز شما از عکس هایتان در رسانه های اجتماعی استفاده کند؟ این برنامه جلوی چنین اتفاقاتی را میگیرد. رابط کاربری برنامه ساده است و هر کسی با آن می تواند به راحتی واترمارک های شخصی خود را اضافه کند. با این برنامه می توانید قالب های دلخواه خود را بسازید، آن ها را شخصی سازی کنید و برای استفاده های بعدی ذخیره کنید. هر زمان که از این قالب ها استفاده کنید، این اپلیکیشن به شکل خودکار محل واترمارک شما را تعیین خواهد کرد. می توانید از این قالب برای یک تصویر، یا مجموعه ای از عکس ها استفاده کنید.

علاوه بر این قادر به واترمارک زدن بر روی 5 عکس به شکل همزمان هستید. رابط کاربری برنامه به گونه ای طراحی شده است که با یک ضربه قادر اضافه کردن واترمارک ها خواهید بود. ویرایش کردن عکس ها به راحتی انجام می شود. می توانید عکس هایتان را برش بزنید و از انواع فیلترهای سیاه و سفید استفاده کنید. امکان اشتراک گذاری عکس ها در رسانه های اجتماعی، یا آپلود کردن آن ها در فضا های ابری نظیر گوگل درایو امکان پذیر است. eZy Watermark Photos را می توانید بر روی اندروید های مختلف با توجه به سیستمی که دارید اجرا کنید.

ویژگی های نرم افزار eZy Watermark Photos


- اضافه کردن آسان واترمارک ها

- اضافه کردن سایه به متن واترمارک

- طراحی قالب های اختصاصی و جذاب

- تغییر دادن ضخامت خودکار

- اضافه کردن آسان واترمارک ها به برنامه

- شخصی سازی قالب های برنامه

- ذخیره سازی قالب ها برای استفاده های بعدی

- اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی

- بسیار کم حجم و سبک

تصاویری از محیط نرم افزار eZy Watermark Photos Free :


دانلود eZy Watermark Photos برای اندروید  دانلود eZy Watermark Photos برای اندروید  دانلود eZy Watermark Photos برای اندروید


پسورد فایل :
کپی