آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » اینترنت » مسنجر » دانلود بله برای کامپیوتر ویندوز Bale پیام رسان ایرانی قدرتمند

دانلود Bale برای ویندوز

Bale بله یکی از بهترین مسنجر های ایرانی می باشد که امکانات بی نظیری که حتی مسنجر های خارجی قادر به انجام آن نیستند را به کاربران خود پیشنهاد می کند. شما می توانید به شکل درون برنامه ای در عرض چند ثانیه، حتی بدون داشتن شماره کارت مخاطب خود به آن ها پول واریز کنید. مدیریت کارت ها برای استفاده سریع بهینه سازی شده است. امکان ارسال درخواست برای پول هم وجود دارد، می توانید قسط دریافت کنید یا با کمک این قابلیت فعالیت های خیرخواهانه انجام دهید.

Bale بله  ارسال رسید به فروشنده، جمع آوری کمک های مالی و ... به سادگی با کمک امکانات این برنامه صورت می گیرد. امکان گفت و گوی فردی و گروهی وجود دارد. شما می توانید تجربه ای بی نظیر از سرعت بسیار بالای ارسال پیام ها را کسب نمایید. این برنامه بر روی بستر های مختلف مانند ویندوز، اندروید، وب و ... اجرا شده و بر روی سیستم های مختلف قابل اجراست. هم چنین می توانید انواع فایل ها را ارسال کنید. اطلاعات شما در بستری امن و پایدار نگه داری خواهد شد. ارسال و دریافت داده ها نیز از آنجایی که سرور های بله در ایران می باشد با سرعت بی نظیری صورت می گیرد.

Bale بله استکیر های دلخواه خود را بسازید و آن ها را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. این رسانه بسیار قدرتمند بوده و مناسب کسب و کار های اینترنتی و آنلاین روز می باشد. از بات های مختلف می توانید استفاده های متنوعی بکنید. این برنامه برای سیستم عامل ویندوز بهینه سازی شده است و سایز برنامه، متناسب با رزولوشن صفحه نمایش شما تغییر می کند و سازگاری کافی را به نمایش می گذارد. این نرم افزار زیر نظر بانک مرکزی می باشد و بنابرین امنیت کافی برای انتقال پول را در تبادلات مختلف خواهید داشت. Bale مناسب کار آفرینان و فروشندگان برای تبادل و فروش محصولات مختلف می باشد.


دانلود بله کامپیوتر

✅ نام نرم افزاربله کامپیوتر❤️ تعداد دانلود482783
⭐نسخه نرم افزارتحت وب🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  فقط یک مرورگر🔆 حجم فایلبدون حجم

ویژگی های نرم افزار Bale

 

- رابط کاربری دوستانه و بهینه سازی شده

- دارای بات های مختلف برای وظایف خاص

- انتقال امن پول به حساب ها

- ایجاد کسب و کار اینترنتی

- انتقال و نگه داری امن داده ها

- سرعت بسیار بالا

- کاملا بومی، ساخته شده توسط متخصصان ایرانی

- زیر نظر بانک مرکزی

- توسعه داده شده برای پلتفرم های مختلف


با توجه به گزارش کاران نسخه ویندوز کار نمی کند و باید از نسخه تحت وب استفاده کرد ، لینک نسخه تحت وب در بخش دانلود قرار گرفت

 

تصاویری از محیط این نرم افزار:

 

دانلود Bale برای کامپیوتر


پسورد فایل :
کپی