آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » دانلود بازی جنگ ربات ها برای اندروید World of Robots 1.10.1

دانلود بازی جنگ ربات ها برای اندروید World of Robots 1.9.0

بازی World of Robots یک عنوان موبایل چند نفره محبوب بوده که برای دستگاه های اندرویدی موجود است. در این بازی، بازیکنان این فرصت را دارند که ربات‌های خود را بسازند و سفارشی کنند، آنها را به سلاح‌ها و توانایی‌های قدرتمند مجهز کنند و در نبردهای واقعی PvP با دیگر بازیکنان نبرد کنند. بازیکنان می توانند از بین انواع ربات ها که هر کدام دارای نقاط قوت، ضعف و توانایی های خاص هستند، یکی را انتخاب کنند و گیم پلی بازی خود را برای شکست دادن حریفان و صعود به رتبه بندی استراتژیک کنند. این بازی طیف وسیعی از گزینه‌های سفارشی‌سازی را ارائه می‌کند که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا ربات‌های خود را با پوسته‌ها، سلاح‌ها و ارتقاهای مختلف متناسب با سبک بازی خود شخصی‌سازی کنند.

گیم پلی بازی World of Robots سریع و پر اکشن است و تمرکز آن بر مانورهای رزمی ماهرانه، تصمیم گیری استراتژیک و کار تیمی است. بازیکنان می‌توانند با دوستان یا سایر بازیکنان در تیم‌ها برای انجام ماموریت‌های چالش‌برانگیز و رقابت در مسابقات برای کسب جوایز و صعود به جدول امتیازات، به نیرو بپیوندند. به طور کلی، World of Robots یک بازی هیجان‌انگیز و جذاب که برای طرفداران بازی‌های رزمی مکانیکی و تجربه‌های PvP چند نفره جذاب است. این بازی با گیم پلی پویا، ربات های قابل تنظیم و نبردهای آنلاین رقابتی، یک تجربه بازی سرگرم کننده و همه جانبه را برای کاربران اندرویدی ارائه می دهد. همچنین، بازی امکان چالش دوستان یا بازیکنان حرفه‌ای دیگر را نیز فراهم می‌آورد تا در مبارزات چندنفره شرکت کنید و توانایی‌های خود را نشان دهید. مجموعه ای از انواع نقشه های متنوع در اختیار شماست که به سلیقه خود میتوانید هر کدام را انتخاب کرده با استراتژی های خاص به جنگ با دشمنان بپردازید.


دانلود World of Robots

✅ نام نرم افزارWorld of Robots❤️ تعداد دانلود38
⭐نسخه نرم افزار1.10.1🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 6.0 به بالا🔆 حجم فایل304 مگابایت

دانلود بازی جنگ ربات ها برای اندروید World of Robots 1.9.0


دانلود بازی World of Robots


بازی نبرد ربات‌ها همونطور که گفته شد یک عنوان آنلاین و رقابتی بوده که در قالب لش‌های متنوع می‌توانید برای مدت زمان طولانی در بازی حضور داشته باشید و سرگرم مراحلی شوید که برایتان در نظر گرفته شده است. در طول این بازی با ربات‌های متنوعی مواجه خواهید شد که هر یک از آنها دارای معایب مزیت‌هایی هستند که با شناخت و مدیریت اصولی هر یک می‌توانید با دانش و اطلاعات بیشتری در مقابل دشمنان قرار بگیرید. از دیگر عناصر مرتبط با این بازی می‌توان به طراحی گرافیکی و دیدنی آن اشاره داشت که شرکت سازنده در این زمینه از موتور گرافیکی بسیار خوبی استفاده نموده است که می‌تواند با صداگذاری عالی بازی شما را یک گیم پلی خوب برای سرگرمی مواجه کند. در ادامه می‌توانید به لینک دانلود بازی ورد آف ربات دسترسی داشته باشید.

پسورد فایل :
کپی