آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » دانلود بازی سوکی 2 برای اندروید Tsuki Adventure 2 v1.0.22

دانلود بازی سوکی 2 برای اندروید Tsuki Adventure 2 v1.0.20

بازی Tsuki Adventure 2 یک عنوان موبایلی زیبا و آرامش بخش است که برای دستگاه‌های اندروید و iOS منتشر شده است. در این بازی، شما با شخصیت اصلی Tsuki که یک خرگوش سفید است، زندگی می‌کنید و ماجراهای جذابی را در دنیای خیالی او تجربه می‌کنید. این بازی همانند نسخه اول می‌باشد و شما را در دنیایی جذاب و آرامش بخش قرار می‌دهد، در عنوان Tsuki Adventure 2 سعی کنید به آرامی تمامی بخش‌های بازی را بگردید و چالش‌ها را کامل کنید.

بازی Tsuki Adventure 2 محیط‌های زیبا و آرامش بخشی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد، Tsuki در یک روستای کوچک زندگی می‌کند و شما باید او را همراهی کرده و از جزیره، جاذبه‌ها، افراد و رویدادهای مختلف آن خانه‌ها و مناطق مختلف صدرنشین شوید. همانند نسخه اولیه بازی بخش‌های مختلف را در اختیار شما می‌گذارد بار دیگر با قرارگیری در نقش شخصیت اصلی می‌بایست ماموریت‌ها و چالش‌های آرامش بخش را به اتمام برسانید.


دانلود Tsuki Adventure 2

✅ نام نرم افزارTsuki Adventure 2❤️ تعداد دانلود27
⭐نسخه نرم افزارv1.0.22🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5.1 به بالا🔆 حجم فایل146 مگابایت

دانلود بازی سوکی 2 برای اندروید Tsuki Adventure 2 v1.0.20


دانلود بازی Tsuki Adventure 2


بازی Tsuki Adventure 2 از چندین مرحله و فعالیت مختلف تشکیل شده است که شما باید انجام دهید تا به طولانی‌تر شدن داستان و پیشرفت در بازی کمک کند. زندگی در روستا: Tsuki در یک روستای کوچک زندگی می‌کند و شما باید به او کمک کنید تا در زندگی روزمره خود پیشرفت کند. مراحل اولیه بازی به تعامل با اطرافیان و انجام وظایف ساده مانند کاشتن گیاهان و مراقبت از خانه‌ای خرگوش تمرکز دارد. اکتشاف مناطق جدید: شما می‌توانید به اکتشاف مناطق جدید در جزیره بازی بپردازید و رازها و جاذبه‌های مختلف این زمین‌های خیالی را کشف کنید. رویدادها و جشن‌ها: Tsuki Adventure 2 همراه با رویدادها و جشن‌ها ویژه است که شما می‌توانید در آن‌ها شرکت کرده و به جوایز و محتویات انحصاری دست پیدا کنید.


قابلیت های کلیدی بازی Tsuki Adventure 2


  • - قرارگیری در محیط های آرامش بخش برای کسب تجربه جدید
  • - کامل کردن انواع مختلف ماجراجویی ها و چالش ها
  • - تعامل با شخصیت‌های مختلفی از جمله Tsuki، مهمان‌ها و دوستان
  • - انجام فعالیت‌های مختلفی مانند کاشتن گیاهان، مهمان‌نوازی
  • - شرکت در انواع رویدادها و جشن‌های ویژه موجود


پسورد فایل :
کپی