آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » دانلود بازی مدیریت شهر بازی برای اندروید Idle Theme Park 5.2.4

دانلود بازی مدیریت شهر بازی برای اندروید Idle Theme Park 5.2.4

بازی Idle Theme Park یک عنوان شبیه‌ساز که توسط شرکت Codigames توسعه و منتشر شده است. در این بازی، شما باید یک پارک سرگرمی را ایجاد و مدیریت کنید تا بتوانید درآمد کافی برای توسعه و گسترش آن کسب کنید. با سرمایه‌گذاری در انواع و اقسام تجهیزات و امکانات، برنامه‌ها و جذابیت‌های مختلف، می‌توانید به سرعت تعداد بازدیدکنندگان و درآمد خود را افزایش دهید. همچنین می‌توانید به مرور زمان پارک خود را گسترش داده و از تجهیزات و امکانات جدید بهره ببرید.

بازی Idle Theme Park دارای گرافیک زیبا و محیطی جذاب بوده که بازیکنان را به خود جذب می‌کند و تجربه‌ی شگفت‌انگیزی را برای آن‌ها فراهم می‌کند. به‌روزرسانی و ارتقاء تجهیزات و امکانات مختلف برای افزایش درآمد و جذابیت پارک وجود داشته بطوری که هر وقت تجهیزات جدید را به پارک خود اضافه کردید به سادگی می‌توانید بخش‌های مختلف آن را ارتقاع دهید تا افراد بیشتری بتوانند از قابلیت‌ها استفاده کنند. این گیم آیتم‌های بسیاری را در اختیار شما قرار می‌دهد تا یک پارک قدرتمند را به وجود آورید.


دانلود Idle Theme Park

✅ نام نرم افزارIdle Theme Park❤️ تعداد دانلود8
⭐نسخه نرم افزار5.2.4🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5.1🔆 حجم فایل294 + 328 مگابایت

دانلود بازی مدیریت شهر بازی برای اندروید Idle Theme Park 5.2.4


دانلود بازی Idle Theme Park


ویژگی جذابی در بازی Idle Theme Park وجود داشته و آن هم پشتیبانی از حالت ایدل که به شما امکان می‌دهد درآمد پارک را به‌طور اتوماتیک افزایش دهید حتی زمانی که از بازی خارج هستید. انواع بازی‌ها، تجهیزات و امکانات برای جذب بازدیدکنندگان را در پارک خود ایجاد کنید، در نظر داشته باشید هرچه امکانات تفریحی در پارک شما بیشتر باشد بدون شک درآمد چند برابر خواهد شد، با این ویژگی‌های جذاب، بازی Idle Theme Park Tycoon یک تجربه‌ی سرگرم‌کننده و اعتیادآور برای علاقه‌مندان به بازی‌های مدیریتی و شبیه‌سازی می‌باشد.


قابلیت های کلیدی بازی Idle Theme Park


  • - انتخاب مکان مناسب برای ایجاد پارک و طراحی آن به صورت خلاقانه
  • - انتخاب انواع بازی‌ها، تجهیزات و امکانات برای جذب بازدیدکنندگان
  • - انجام تبلیغات و تبدیل شدن به یک پارک معروف و پر بازدید
  • - به‌روزرسانی و ارتقاء تجهیزات و امکانات مختلف برای افزایش درآمد
  • - امکان رقابت با دوستان و دیگر بازیکنان آنلاین و دستیابی به جوایز


پسورد فایل :
کپی