آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » دانلود بازی بلاک کرفت برای اندروید Block Craft 3D v2.18.8

دانلود بازی بلاک کرفت برای اندروید Block Craft 3D v2.18.7

بازی Block Craft 3D یک بازی ساخت و ساز محبوب در سبک ماجراجویی و شبیه‌سازی که توسط استودیو Fun Games For Free برای اندروید و iOS منتشر شده است. در این بازی، شما می‌توانید در یک دنیای سه‌بعدی وجود داشته باشید و ساختمان‌ها و سازه‌های مختلفی را ایجاد کنید. برای خود انواع مختلف سازه‌ها را ایجاد کرده و شهر قدرتمندی را طراحی نمایید هرآنچه که نیاز داشته باشید در بازی وجود داشته می‌توانید از آنها استفاده کنید.

بازی Block Craft 3D دارای امکانات اصلی شامل ساخت خانه‌ها، مغازه‌ها و ساختمان‌های دیگر، طراحی شهر، جستجو و کاوش برای منابع، و مسابقات مختلف می‌باشد. همچنین شما می‌توانید با دوستان خود یا بازیکنان دیگر آنلاین به تعامل بپردازید و ایده‌ها و خلاقیت خود را به اشتراک بگذارید. در بخش آنلاین بازی هر تعداد بازیکن که می‌خواهید را دعوت کرده و با ایجاد یک بازی گروهی به طراحی و ساخت انواع مختلف سازه‌ها بپردازید و در نهایت قلمروی فوق العاده را به وجود آورید.


دانلود Block Craft 3D

✅ نام نرم افزارBlock Craft 3D❤️ تعداد دانلود23
⭐نسخه نرم افزارv2.18.8🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5.0 به بالا🔆 حجم فایل73 + 72 مگابایت

دانلود بازی بلاک کرفت برای اندروید Block Craft 3D v2.18.7


دانلود بازی Block Craft 3D


Block Craft 3D: Building Simulator یک بازی سرگرم‌کننده و اعتیادآور است که به علاقه‌مندان به ساخت و ساز و خلاقیت پیشنهاد می‌شود. در این بازی محدودیت ساخت و ساز وجود ندارد، در بازی می‌توانید به جستجوی منابع مختلف بروید و آن‌ها را برای ساختمان‌ها و سازه‌های خود استفاده کنید. امکانات بسیار زیادی برای شخصی‌سازی و تنظیمات مختلف در اختیار شما قرار دارد تا تمامی ویژگی‌ها را به دلخواه خود تنظیم کنید.


قابلیت های کلیدی بازی Block Craft 3D


  • - ساخت انواع مختلف سازه ها و ساختمان های جدید
  • - انجام شخصی‌سازی و تنظیمات مختلف برای اضافه کردن ویژگی‌ها
  • - ورود به بخش آنلاین برای تجربه بازی با دیگر دوستان خود
  • - جستجو برای بدست آوردن منابع بیشتر و کسب دستاوردها
  • - اضافه کردن ساختمان‌ها، خانه‌ها، مغازه‌ها و سازه‌های دیگر


پسورد فایل :
کپی