آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » دانلود بازی تاپ اسپید برای اندروید TOP SPEED 2.54

دانلود بازی تاپ اسپید برای اندروید TOP SPEED 2.54

بازی TOP SPEED یک گیم مسابقه‌ای با گرافیک بالا و مسابقات دینامیک که شما را به جهانی پر از سرعت و هیجان دعوت می‌کند. در این بازی شما می‌توانید با انواع مختلف ماشین‌های قدرتمند در 20 مسیر مختلف به مسابقه بپردازید. همچنین بازی حالت چند نفره آنلاین نیز دارد که می‌توانید با دوستان خود مسابقه‌های متفاوتی را استارت بزنید. با کسب امتیاز و پول در بازی می‌توانید ماشین‌های جدید خریداری کنید و آن‌ها را ارتقاء دهید.

بازی TOP SPEED دارای بیش از 20 مسیر مختلف است که شامل مسیرهای شهری، روستایی، کوهستانی و همچنین مسیرهای مسابقه می‌باشد و به راحتی می‌توانید در تمامی این بخش‌ها انواع مسابقات درگ را اجرا نمایید، با وجود یک سیستم شخصی‌سازی منحصر به فرد به سادگی تمامی بخش‌های ماشین همچون: رنگ بدنه، برچسب، پلاک، اگزوز، بوق، رنگ شیشه، ارتفاع چرخ‌ها را شخصی‌سازی کرده و یک ماشین قدرتمند و زیبا به وجود آورید.


دانلود TOP SPEED

✅ نام نرم افزارTOP SPEED❤️ تعداد دانلود19
⭐نسخه نرم افزار2.54🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 6.0 به بالا🔆 حجم فایل124 مگابایت

دانلود بازی تاپ اسپید برای اندروید TOP SPEED 2.54


دانلود بازی TOP SPEED


بازی Top Speed دارای مراحل مختلف است که با پیشرفت در بازی، به مراحل جدید دسترسی پیدا می‌کنید. مرحله آموزشی: در این مرحله، بازیکن‌ها با کنترل و راه‌اندازی بازی آشنا می‌شوند و عملکرد ماشین را یاد می‌گیرند. مرحله مسابقه: شما در این مرحله باید با دیگر ماشین‌ها رقابت کنید و به عنوان اولین ماشین به خط پایان برسید. مرحله ارتقاء: با کسب امتیاز و پول در مراحل قبلی، می‌توانید ماشین‌های خود را ارتقاء دهید و به سطح بالاتری از فناوری و قدرت دسترسی پیدا کنید. مرحله مسابقات آنلاین: در این مرحله می‌توانید به مسابقه با دیگر بازیکنان آنلاین پرداخته و توانایی‌های خود را با آن‌ها اندازه‌گیری کنید.


قابلیت های کلیدی بازی TOP SPEED


  • - وجود انواع مختلف ماشین های قدرتمند برای انتخاب نمودن
  • - قرارگیری در مسابقه های متفاوت برای کسب پول و امتیاز
  • - امکان شخصی سازی تمامی بخش های مختلف خودرو
  • - انجام مسابقه های درگ برای نمایش قدرت ماشین
  • - کامل کردن انواع مختلف ماموریت های روزانه بازی


پسورد فایل :
کپی