آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » دانلود از تورنت در اندروید با دانلود tTorrent 1.8.8

دانلود tTorrent Lite برای اندروید

tTorrent نام نرم افزار جدید و بسیار مفید به منظور دریافت فایل های شبکه گسترده تورنت می باشد ، امروزه با ارائه خدمات اینترنت بر روی سیم کارت ها در ایران و همچنین سرعت قابل قبول برای دانلود ار طریق گوشی ها می توان گفت تا حدودی دانلود از طریق گوشی میسر شده است ، با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود تا با اتصال سریع به سرورهای تورنت جدیدترین فایل های منتشر شده را دانلود کنید و از آن به راحتی استفاده کنید ، این برنامه بر روی تمامی ورژن های گوشی آندروید قابل اجرا می باشد
tTorrent یکی از بهترین دانلودرهای p2p می باشد که برای سیستم های اندرویدی توسعه داده شده است. با این برنامه می توانید ویدیوهای حجیم را به راحتی دانلود کنید. این اپلیکیشن قادر به دانلود فایل های mp3 و آلبوم های موسیقی می باشد. tTorrent سرعت بسیار بالایی در دانلود تورنت شما رقم می زند. البته سرعت نهایی شما وابسته به پهنای باندت اینترنتتان و افرادی است که فایل را به اشتراک می گذارند. با این برنامه می توانید فای لهای تورنت جدیدی بسازید و آن ها را به اشتراک بگذارید. در tTorrent Lite می توانید از یک فایل تا چند فایل را دانلود کنید. این نرم افزار قادر به ذخیره فایل ها در sd card سیستم شماست.
می توانید در حالت متوالی دانلود ها را انجام دهید که با نام streaming نیز شناخته می شود. این نرم افزار را می توانید به گونه ای تنظیم کنید که تنها در حالت وای فای دانلود را انجام دهد. از لینک های magnet نیز پشتیبانی می شود. نرم افزار قادر به فیلتر کردن آی پی ها نیز هست و از rss پشتیبانی می کند. می توانید دانلود های رمزگذاری شده انجام دهید. رابط کاربری تحت وب نیز برای برنامه توسعه داده شده است و از label ها نیز پشتیبانی می شود. tTorrent Lite بیش از 10 میلیون کاربر دارد. tTorrent بر روی اندرویدهای مختلف با توجه به سیستمی که دارید قابل اجراست.

دانلود tTorrent

✅ نام نرم افزارtTorrent❤️ تعداد دانلود11184
⭐نسخه نرم افزار1.8.8🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.1 به بالا🔆 حجم فایل7 مگابایت

ویژگی های نرم افزار tTorrent


- دارای بیش از 10 میلیون کاربر

- پشتیبانی از لینک های magnet

- دانلود تنها در حالت وای فای (بسته به انتخاب شما)

- پشتیبانی از sd card ها

- دانلود کردن یک یا چند فایل

- پشتیبانی از دانلود متواری

- پشتیبانی از رمزگذاری

- ایجاد کردن فایل های تورنت و اشتراک گذاری آن ها

- پشتیبانی از upnp و nat-pmp

پسورد فایل :
کپی