آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی آسفالت استریت برای اندروید Asphalt Street Storm Racing 1.5.1e

بازی Asphalt Street Storm Racing

بازی Asphalt Street Storm Racing اندروید

سری جدید بازی فوق العاده آسفالت

 

Asphalt Street Storm Racing آسفالت استریت نام بازی فوق العاده سری جدید آسفالت و همچنین یکی دیگر از شاهکارهای گیم لافت است که چندی پیش برای گوشی و تبلت های اندروید عرضه شده است ، اگر از طرفداران بازی آسفالت باشید بدون شک با بازی های قبلی نظیر Asphalt 8 Airborne ، Asphalt Xtreme و Asphalt Nitro آشنا هستید ، با ماشین رویایی خود تمامی شهرهای دنیا را به چالش بکشید ، در شرایط مختلف آب و هوای ، باران و گرمای سوزان آفتاب مسابقه دهید و تیکاف بکشید و لذت ببرید ! تمامی ماشین های رویایی در دسترس شماست ، می توانید ماشین های قدیمی استفاده کنید و یا می توانید از ماشین های روز برای مسابقه استفاده کنید. رقبا را به چالش بکشید و در مسبقات دو نفره و چند نفره به مسابقه بپردازید.

در بازی Asphalt Street Storm Racing قابلیت تبدیل سریع از مسابقات تک و دو نفره به چند نفره واقعی وجود دارد. شرایط آب و هوایی تغییر می کند و شما ممکن است در طول مسابقه تمامی شرایط آب و هوایی را همزمان تجربه کنید. در بسیاری از شهرهای مهم جهان می توانید به بازی بپردازید ، گرافیک سه بعدی و HD بازی شما را مجذوب خود خواهد کرد و البته لذت بازی را دو چندان خواهد کرد. همچنین توانایی سفارشی سازی ماشین مسابقه ای شما در دسترس خواهد بود و قابلیت اضافه کردن آیتم های متعدد به ماشین دلخواه شما وجود دارد ، قابلیت اضافه کردن عکس برگردان ها، توربو، سوپر شارژر، سیستم نیترو، گاز نیترو برای سفارشی سازی کامل ماشین در اختیار شما قرار دارد. شما در بازی آسفالت استریت با رقابت ها و برنده شدن می توانید پول جمع کنید و از این پول برای سفارشی سازی کامل ماشین استفاده کنید. برای نصب بازی احتیاج به اندروید 4.03 به بالا خواهید داشت.

 

بازی Asphalt Street Storm Racing

 

قابلیت های بازی Asphalt Street Storm Racing آسفالت استریت :

 

- مجموعه ای از خودروهای رویایی شما

- مسابقات تک نفره و چند نفره PvP

- تغییر سریع از تک بازیکن به چند نفره سریع برای هیجان

- معجزه آب و هوا و تغییر شرایط آب و هوایی در طول بازی

- مسابقه در سراسر جهان در مکان های باشکوه

- گرافیک بی نظیر HD و سه بعدی بازی

- قابلیت ارتقا و سفارشی سازی ماشین

 

تصاویری از محیط بازی Asphalt Street Storm Racing :

 

بازی Asphalt Street Storm Racing  بازی Asphalt Street Storm Racing  بازی Asphalt Street Storm Racing  بازی Asphalt Street Storm Racing

نکات نصب بازی آسفالت استریت :

 

1 - این بازی کاملا آنلاین است.

2 - دیتای بازی بعد از اجرای اولیه و حدود 500 مگابایت دانلود می شود.

پسورد فایل :
کپی