آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Cafeland 2.19.1 شهر کافه برای اندروید

دانلود Cafeland - World Kitchen برای اندروید

Cafeland - World Kitchen

از بازی های مدیریتی می باشد که در آن باید کافه ای بزرگ را مدیریت کنید. غذاهای متنوع را سرو کنید و کافه ی خود را به نحوی دکوراسیون کنید که افراد مختلف به آن جذب شوند. غذاهای مختلفی را می توانید بفروشید، مانند مرغ، فست فود ها و ... نیازی به گفتن  این مسئله نیست که بیش از صدها نوع آیتم مختلف درون برازی وجود دارد که با آن ها می توانید به دکوراسیون کردن مغازه خود بپردازید.
دستور پخت های مختلف را بیابید و با استفاده از آن ها، غذاهای مختلفی را برای مشتریان خود تدارک ببینید. با ساخت آیتم هایی به خصوص، می توانید مشتری ها را جذب کنید تا سود و درآمدتان بالاتر رود و پیشرفت چشم گیری داشته باشید. برای مشتریان ویژه، کافه خود را با امکانات VIP کامل کنید. این بازی بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست. دانلود Star Chef  و دانلود Food Street از سری بازی های رستوران و کافه می باشند.

دانلود Cafeland

✅ نام نرم افزارCafeland❤️ تعداد دانلود7488
⭐نسخه نرم افزار2.19.1🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.4🔆 حجم فایل137 مگابایت

ویژگی های بازی Cafeland - World Kitchen

 

- گرافیک رنگارنگ و زیبا

- وجود بیش از صدها آیتم مختلف

- امکان سرو غذاهای گوناگون

- امکانات رفاهی و VIP اضافه کنید.

- از دیگر افراد برای مدیریت کافه کمک بگیرید.

 

تصاویری از محیط این بازی:

 

دانلود Cafeland - World Kitchen برای اندروید  دانلود Cafeland - World Kitchen برای اندروید  دانلود Cafeland - World Kitchen برای اندروید  دانلود Cafeland - World Kitchen برای اندروید  دانلود Cafeland - World Kitchen برای اندروید

پسورد فایل :
کپی