آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Zombie Gunship Survival 1.7.4 بقا در ناو زامبی ها برای اندروید

دانلود Zombie Gunship Survival برای اندروید

Zombie Gunship Survival از بازی های مهیج می باشد که باید در در نبردی آخر الزمانی شرکت کنید و با زامبی ها که قصد نابود کردن نژاد بشریت را دارند، مبارزه نمایید. با استراتژی صحیح جلو بروید و در مواقع اضطراری دفاع نمایید. حمله کنید و منابع ارزشمندی را جمع آوری کنید و به غنیمت بگیرید. سناریو های مختلفی را در طول بازی تجربه نمایید. سلاح های واقع گرایانه را جمع آوری نمایید و با استفاده از آن ها زامبی ها را نابود سازید. برای کمک به بازمانده ها، با استفاده از ارتش هوایی جلوی زامبی ها را بگیرید و به بازمانده ها فرصت بازیابی نیرو بدهید. زامبی ها هر از چند گاهی به پایگاه شما حمله می کنند، برای مقابله با آن ها موانع دفاعی خود را قدرتمند سازید.
Zombie Gunship Survival برای رده سنی +13 سال ارزیابی شده است و هم چنین صحنه های اکشن و خشنی در آن به نمایش در می آید. شما می توانید برخی از آیتم ها را به شکل پرداخت درون برنامه ای تهیه نمایید. گرافیک این اپ کاملا سه بعدی می باشد و نبرد های آخر الزمانی را می توانید به خوبی در آن تجربه نمایید. با رابط کاربری حسی بصری طراحی شده برای این برنامه، می توان اوج هیجان را احساس کرد. به یاد داشته باشید منابع بسیار مهم هستند و باید تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا آن ها را جمع آوری کنید.

دانلود Zombie Gunship Survival

✅ نام نرم افزارZombie Gunship Survival❤️ تعداد دانلود6957
⭐نسخه نرم افزار1.7.4🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.4🔆 حجم فایل88 + 773 و 839 مگابایت

ویژگی های بازی Zombie Gunship Survival

 

- گرافیک سه بعدی و مهیج

- رابط کاربری حسی بصری

- منابع مختلف را جمع آوری نمایید.

- با سلاح های مختلف مبارزه کنید.

- حملات هوایی انجام دهید.

- سناریو های مهیجی را پشت سر بگذارید.

- در مقابل حملات زامبی ها دفاع کنید.

 

تصاویری از محیط این بازی:

 

دانلود Zombie Gunship Survival برای اندروید  دانلود Zombie Gunship Survival برای اندروید  دانلود Zombie Gunship Survival برای اندروید  دانلود Zombie Gunship Survival برای اندروید  دانلود Zombie Gunship Survival برای اندروید

 

آموزش نصب بازی Zombie Gunship Survival :

 

1- فایل نصبی را دانلود و روی گوشی یا تبلت خود نصب کنید.

2- دیتا را دانلود  کرده و از حالت فشرده خارج کنید ، اکنون پوشه com.runesoft.cultureswonders در مسیر Android/Obb حافظه داخلی گوشی کپی نمایید.

3- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

پسورد فایل :
کپی