آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Gun Club Armory 1.2.8 | نصب بازی زرادخانه ارتشی برای اندروید
دانلود Gun Club Armory برای اندروید
Gun Club Armory یکی از بهترین بازی های شبیه سازی سلاح می باشد که در آن می توانید با سلاح های مختلف نشانه ها را هدف بگیرید و مهارت خود را در تیر اندازی امتحان نمایید. از سلاح های دارای زوم و لیزردار تا مسلسل ها در این بازی به خوبی و به شکل واقع گرااینه شبیه سازی می شوند و امکان بازی با آن ها وجود دارد. این بازی اکشن اندروید می باشد و با این حال برای رده سنی +7 سال ارزیابی شده است.
Gun Club Armory اگر به دنبال این هستید که جزئیات دقیق سلاح ها را بدانید، کافیست اهداف خود را در فواصل دور قرار دهید و تفنگ را امتحان کنید تا دقت آن مشخص شود. هم چنین سلاح ها را می توانید شخصی سازی کنید و ابزار و تجهیزات دلخواهی که امکان اضافه کردن آن ها به سلاح وجود دارد را اضافه نمایید. نشانه ها و اهداف مختلفی رو به روی شما قرار می گیرد که جزئیات سلاح ها را برای شما بیشتر روشن می سازد. به عنوان مثال می توانید اهداف ثابت در فواصل دور را مورد هدف قرار دهید یا اجسام متحرکی که به شما نزدیک می شوند را به سرعت بزنید. این بازی سه بعدی بوده و به رابط تعاملی فوق العاده ای که دارد، محیطی بی نظیر را برای شبیه سازی سلاح های مدرن و پیشرفته فراهم می سازد. Gun Club Armory را می توانید بر روی اندروید 4.1 به بالا اجرا کنید.

ویژگی های بازی Gun Club Armory


- گرافیک سه بعدی با جزئیات بالا

- وجود سلاح های مختلف

- امکان شخصی سازی سلاح ها

- رابط کاربری تعاملی

- اهداف ثابت و متحرک

- تست دقت سلاح ها

- شبیه سازی دقیق سلاح های مدرن


تصاویری از محیط این بازی:


دانلود Gun Club Armory برای اندروید  دانلود Gun Club Armory برای اندروید  دانلود Gun Club Armory برای اندروید  دانلود Gun Club Armory برای اندروید  دانلود Gun Club Armory برای اندروید


آموزش نصب بازی Gun Club Armory :


1 - ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و روی گوشی نصب کنید.

2- فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید !

3 - پوشه com.nextgenreality.gunclubarmory را در مسیر Android/Obb کپی کنید.

پسورد فایل :
کپی