زولا
پیام رسان
شید
دانلود رایگان / موبایل / بازی اندروید / دانلود بازی ARK Survival Evolved 2.0.12 شبیه ساز جهان ژوراسیک برای اندروید

دانلود ARK Survival Evolved برای اندروید

ARK: Survival Evolved جهانی عظیم را به نمایش می گذارد، جایی که شما باید 80 دایناسور منحصر به فرد را گیر بیاندازید و آن ها را پرورش دهید. با دیگر بازیکنان و دوستانتان در جهانی که زمان ژوراسیک را به نمایش می گذارد همراه شوید تا با یک دیگر کلونی بازماندگان را ایجاد کنید. این بازی که بر اساس ژانر ماجراجویانه کامپیوتر و کنسول ها طراحی شده است شما را برای بقا در سرزمینی اسرار آمیز و ناشناخته به چالش می کشد. منابع مختلف را جمع آوری کنید و ابزار های مختلف را بسازید تا پناهگاه خود را تشکیل دهید. شکار کنید و غذای خود را در جهانی وحشی تعمین نمایید.

دوستان جدیدی را به شکل آنلاین بیارید و با سازه های محکم، در مقابل هیولاهای باستانی از خود محافظت کنید. از استراتژی صحیح و دقیق برای پرورش دادن، راندن و ایجاد زادولد برای دایناسورتان استفاده کنید. از هر وسیله ای که می توانید استفاده کنید تا به بقا ادامه دهید. به تنهایی بازی کنید یا با دیگران همراه شوید تا در این جهان وحشی، برای مدت طولانی تری زنده بمانید. سیستم Tribe بازی مشوق همراهی بین پلیرها است، جایی که در آن می توانید با دوستان خود منابع را به اشتراک بگذارید. ARK: Survival Evolved بر روی اندروید 7 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های بازی ARK: Survival Evolved


- به تنهایی یا همراه با دیگران بازی کنید
- گرافیکی بی نظیر و مهیج
- ساخت ابزار ضروری برای بقا
- پیوستن به Tribe برای اشتراک گذاری منابع
- بیش از هشتاد دایناسور منحصر به فرد
- پرورش و ایجاد زاد و ولد برای دایناسورتان

- دارای بیش از یک میلیون کاربر از سراسر جهان


آموزش نصب بازی ARK: Survival Evolved :


1 - ابتدا فایل نصبی را دانلود و روی گوشی نصب کنید.

2 - فایل دیتا طبق دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید.

3 - پوشه ccom.studiowildcard.wardrumstudios.ark را باید در مسیر Android/Obb کپی کنید.


تصاویری از محیط بازی ARK: Survival Evolved :


دانلود ARK Survival Evolved برای اندروید  دانلود ARK Survival Evolved برای اندروید  دانلود ARK Survival Evolved برای اندروید  دانلود ARK Survival Evolved برای اندروید  دانلود ARK Survival Evolved برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 66 و 1900 مگابایت
   (4.5/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت