آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود Toy Defense Fantasy 2.19 بازی دفاع عروسک ها برای اندروید

دانلود Toy Defense Fantasy برای اندروید

Toy Defense 3 Fantasy  در سال 2018 در گوگل پلی به عنوان بازی برتر در زمینه دفاع از تاور انتخاب شد. لشکری از مدافعان را فراخوانید و با لشکر هیولاها که می خواهند سرزمین فانتزی قرون وسطایی شما را نابود کنند مبارزه کنید. مطمئن شوید که موانع دفاعی شما انقدر قدرتمند است که می تواند در مقابل لشکر های اورک ها و گوبلین ها از شما دفاع کند. شجاعت خود را در دفاع نشان دهید. برای پیروز شدن در مقابل دشمنان، باید تاکتیک های مناسبی را به کار گیرید. در حالی که دفاع می کنید، تاور های جدیدی بسازید. تاور های خود را ارتقا دهید تا با توان بیشتری از شما دفاع کنند. لشکر خود را کنترل کنید و با رهبری مناسب، پیروزی را بدست آورید.

قهرمانانی شجاع مانند کماندار حرفه ای، گوبلیت مزدور و جادوگر آتش را استخدام کنید در نبردهای مشکل شما را همراهی کنند. بیش از 9 نوع مختلف از هیولاهای زشت را نابود کنید. با اژدهایان مبارزه کنید و آن ها را شکست دهید. در آخر هر نبرد، باسی شیطانی و قدرتمند احضار می شود که باید آن را شکست دهید. از جادو های مختلف برای شکست دادن دشمنان خود استفاده کنید. سپر ها را فعال کنید تا از شما و قلعه تان محافظت کنند. Toy Defense Fantasy بر روی اندروید 4.0.3 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های بازی Toy Defense Fantasy


- نه نژاد مختلف برای مبارزه

- نبرد با باس های قدرتمند

- امکان ارتقا دادن تاورها

- به استخدام در آوردن قهرمانان قدرتمند

- وجود استراتژی های مختلف برای پیروزی

- استفاده از اسپل ها برای شکست دادن دشمنان

- کسب اچیومنت های متنوع

- دارای بیش از 5 میلیون کاربر از سراسر جهان

تصاویری از محیط بازی Toy Defense Fantasy :


دانلود Toy Defense Fantasy برای اندروید  دانلود Toy Defense Fantasy برای اندروید  دانلود Toy Defense Fantasy برای اندروید  دانلود Toy Defense Fantasy برای اندروید  دانلود Toy Defense Fantasy برای اندروید


پسورد فایل :
کپی