آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود 1.96 Wolf: The Evolution - Online RPG بازی تکامل گرگ ها برای اندروید

دانلود Wolf The Evolution برای اندروید

Wolf: The Evolution - Online RPG وجود گرگ ها برای چرخه حیات ضروری است. اگر هر حیوان دیگری جای آن ها را بگیرد تمامی دیگر اشکال زندگی، از کوچکترین گیاهان تا وحشی ترین حیوانات آسیب خواهند دید. تنها دسته ای از گرگ ها که هم قوی و هم به اندازه کافی هوشمند است می تواند تعادل را به سرزمین ها بیاورد. به دسته Silverglade خوش آمدید، فامیلی کوچکی که در جهانی وحشی برای زنده ماندن تقلا می کند. شما باید به آن ها کمک کنید که گسترش پیدا کنند و به رویاهای خود برسند. گرگ های جدید را باز کنید و آن ها را به گروه خود بیاوربد. از شکار هایی که کرده اید به گرگ ها غذا دهید.

زمانی که دو گرگ ها نیرومند بدست آوردید می توانید توانایی آن ها را ارتقا دهید. تمامی گرگ ها پس از تولد مانند یک دیگر نیستند، در حالی که آلفاها مغرور قدرت خود نیتند، بتاها از دسته شما در مقابل انواع خطرات محافظت می کنند. با دوستان خود از سراسر جهان بازی کنید و به همراه آن ها ماموریت های مختلف را کامل نمایید. به جهان واقع گرایانه گرگ ها، جایی که هر گرگ دارای شخصیت منحصر به فرد خود است خوش آمدید.

ویژگی های بازی Wolf: The Evolution - Online RPG


- به گرگ های خود غذا دهید
- با دوستان خود به نقش آفرینی بپردازید
- دسته خود را گسترش دهید
- قدرت و توانایی گرگ ها را ارتقا دهید
- گرافیکی جذاب و واقع گرایانه را تجربه کنید
- در مقابل تهدیدات مختلف استراتژی مناسب را اتخاذ کنید

تصاویری از محیط بازی Wolf: The Evolution - Online RPG:


دانلود Wolf The Evolution برای اندروید  دانلود Wolf The Evolution برای اندروید  دانلود Wolf The Evolution برای اندروید  دانلود Wolf The Evolution برای اندروید


پسورد فایل :
کپی