آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Creative Destruction 2.0.5761 نصب بازی نابودی خلاقانه برای اندروید

دانلود Creative Destruction برای اندروید

Creative Destruction به جهانی خشونت بار خوش آمدید، جایی که هر چیزی می تواند نابود شود! این بازی، سبک جدیدی از تلاش برای بقا را به نمایش می گذارد که بیشترین هیجان را برای کاربر ایجاد می کند. شما با چتر نجات وارد نقشه ای عظیم 4*4 کیلومتر خواهید شد که دارای 13 سرزمین مختلف است. در حالی که در شروع، تجهیزات چندانی ندارید باید در مقابل 100 بازیکن دیگر مبارزه کنید و زنده باقی بمانید. بسازید، نابود کنید و دفاع نمایید. شما می توانید میدان نبرد را با سیستم خاص خرید و فروش نابود کنید یا ایجاد نمایید. شما حتی می توانید مود های FPS یا TPS را برای خلاء سلاح کردن دشمنان خود باز نمایید.

مراقب باشید، نه تنها گلوله های دشمن خطری بزرگ برای شما هستند، بلکه طوفان های برفی نیز شما را تهدید می کند. بنابرین مانند یک گرگ تنها به مبارزه بپردازید یا با دوستان خود در یک گروه نقش آفرینی کنید و حیوان درون خود را آزاد کنید. Creative Destruction توسط بیش از 10 میلیون کاربر از سراسر جهان دانلود شده است و با گرافیک فوق العاده ای که دارد می تواند شما را برای مدتی طولانی سرگرم سازد. Creative Destruction بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های بازی Creative Destruction


- گرافیک منحصر به فرد و جذاب

- نقشه ای بزرگ برای مبارزه با دیگران

- دارای مود تک نفره و چند نفره

- سلاح های خلاقانه برای مبرازه

- ایجاد میدان نبرد یا نابود کردن آن

- 13 سرزمین مختلف در یک نقشه

- گیم پلی مشابه Pub


آموزش نصب بازی Creative Destruction:


1 - ابتدا فایل نصبی را دانلود و روی گوشی نصب کنید.

2 - فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید.

3 - پوشه com.titan.cd.gb را باید در مسیر Android/Obb کپی کنید.

4 - دقت کنید زبان گوشی شما باید روی انگلیسی باشد تا بازی بدون مشکل اجرا شودتصاویری از محیط بازی Creative Destruction :


دانلود Creative Destruction برای اندروید  دانلود Creative Destruction برای اندروید  دانلود Creative Destruction برای اندروید  دانلود Creative Destruction برای اندروید  دانلود Creative Destruction برای اندروید


پسورد فایل :
کپی