آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی MAD ZOMBIES 5.35 بازی زامبی های عصبانی برای اندروید

دانلود MAD ZOMBIES برای اندروید

MAD ZOMBIES : Offline Zombie جهان توسط زامبی ها اشغال شده است و آتش همه جا را فرا گرفته است. روز مرگ فرا رسیده است، تعدادی از شکارچی های زامبی برای باز پس گرفتن کنترل شهر ها، نهایت تلاش خود را می کنند. آن ها برای وظیفه ای بزرگ مبارزه می کنند، اما چنین وظیفه ای آسان نیست زیرا به تعداد زامبی ها در هر لحظه افزوده می شود و آن ها خطرناک تر می گردند. آیا مبازه با زامبی ها به نتیجه ای مطلوب ختم می شود؟این به شما بستگی خواهد داشت. هدف شما زامبی ها هستند. گونه های مختلفی از آن ها وجود دارد، آن ها نازنده و عصبانی هستند. آن ها قادر به تعقیب و حمله به شما خواهند بود، و هم چنین حملات هوشمندانه ای را ترتیب خواهند داد.

شما نیاز به استراتژی مناسب برای کشتن تمام آن ها خواهید داشت. در این بازی آفلاین سه بعدی، زامبی ها در همه جا یافت می شوند، آن ها در رده های سنی مختلفی هستند و توانایی های به خصوص خود را خواهند داشت. با این حال، تمام آن ها در یک ویژگی مشترک هستند و آن حمله به شما است. همیشه زامبی هایی وجود دارند که به شکل غیر منتظره به شما حمله کنند، خود را آماده کنید. MAD ZOMBIES : Offline Zombie بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجرا می باشد.


دانلود MAD ZOMBIES : Offline Zombie

✅ نام نرم افزار MAD ZOMBIES : Offline Zombie ❤️ تعداد دانلود 5259
⭐نسخه نرم افزار 5.35 🔥 هزینه دانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم   اندروید 4.4 🔆 حجم فایل 97 مگابایت

ویژگی های بازی MAD ZOMBIES : Offline Zombie


- گرافیکی سه بعدی و مهیج

- گیم پلی اعتیاد آور با استراتژی خاص

- گونه های مختلفی از زامبی ها برای مبارزه

- یک گاز زامبی می تواند شما را بکشد

- افکت های بصری واقع گرایانه

- استفاده از اسنایپر برای کشتن اهداف

تصاویری از محیط بازی MAD ZOMBIES : Offline Zombie :


دانلود MAD ZOMBIES برای اندروید  دانلود MAD ZOMBIES برای اندروید  دانلود MAD ZOMBIES برای اندروید  دانلود MAD ZOMBIES برای اندروید


پسورد فایل :
کپی