آروان
بازی حکم
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Make More 3.5.31 نصب بازی بیشتر بساز! برای اندروید

دانلود Make More برای اندروید

Make More! در این بازی شبیه ساز خنده دار، در ابتدا با یک کارمند و یک کارخانه کار خود را آغاز کنید. افراد بیشتری را استخدام کنید و به پیشرو در عرصه صنعت تبدیل شوید. شما رئیس هستید، رئیس تمام رئیس ها! دستکم، تا قبل از زمانی که با رئیس بزرگ ملاقات کنید. کارکنان مختلفی را استخدام کنید و به آن ها وظایفشان را آموزش دهید. آیا آن ها به اندازه کافی خدمات ارائه نمی کنند؟ آن ها را با ربات ها تعویض کنید! چندین کارخانه را به شکل همزمان اداره کنید، آن ها را ارتقا دهید و محوصلاتی دیوانه وار تولید کنید. این بازی idle است، اگر حال و حوصله رئیس بازی ندارید با یک کلیک، کارهای خود را اتوماتیک کنید.

رئیس بزرگ را خوشحال کنید تا جایزه بدست آورید. بیش از 200 کارگر مختلف را بدست آورید و بیشترین جام را کسب کنید. لول آپ کنید و با کارکنان بهتری کارهای خود را انجام دهید. با ضربه زدن، پول بیشتری بدست آورید و به یک میلیاردر چندکارخانه ای تبدیل شوید. شما هیچ گاه کارخانه ای این چنینی را ندیده اید. این بازی را می توانید به شکل کاملا رایگان انجام دهید، نسخه مود شده پول بینهایت در اختیارتان می گذارد. Make More! بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.


دانلود Make More

✅ نام نرم افزارMake More❤️ تعداد دانلود3718
⭐نسخه نرم افزار3.5.31🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.4 به بالا🔆 حجم فایل23 مگابایت

ویژگی های بازی Make More!


- دارای بیش از 10 میلیون کاربر از سراسر جهان
- کسب امتیاز بالای 4.7 از 5 در گوگل پلی
- به بزرگترین رئیس تبدیل شوید.
- کارهای خود را به شکل اتوماتیک انجام دهید.
- کارکنان خود را با ربات ها تعویض کنید.
- رئیس بزرگ را با انجام وظایف خوشنود کنید.
- با ساخت کارخانه های جدید، پول بیشتری بدست آورید.

تصاویری از محیط بازی Make More


دانلود Make More برای اندروید  دانلود Make More برای اندروید  دانلود Make More برای اندروید  دانلود Make More برای اندروید  دانلود Make More برای اندروید


پسورد فایل :
کپی