آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Idle Apocalypse 1.78 نصب بازی کلیکی قیامت برای اندروید

دانلود Idle Apocalypse برای اندروید

Idle Apocalypse آیا تا به حال به این فکر افتاده اید که فرقه ای مخوف را پدید آورید؟ شیاطین افسانه ای را احضار کنید؟ لشکری از هیولاها را تحت کنترل خود در بیاورید و تاوری ایجاد کنید که قوانین فیزیک را زیر سوال می برد؟ یا ... به فکر نابود کردن جهان افتاده اید؟ Idle Apocalypse یکی از بهترین شبیه ساز های سال 2018 می باشد. تاور خود را بسازید و آن را تا جای ممکن به ارتفاعات بالا برسانید. لشکری از گوبلین ها، شیاطین و حیوانات را پدید آورید. اسپل های قدرتمند خود را بر سر قهرمان شجاع احمقی که می خواهند سر راه شما قرار بگیرند بریزید. شیاطین بسیار قدرتمند را احضار کنید. بیش از 40 اتاق جدید را آزاد کنید.

برای یافتن تکنولوژی های جدید ساختمان تحقیقاتی را آزاد کنید. برای سریع تر شدن پیشرفت، بر روی تولید کنندگان ضربه بزنید. هیولاهای مختلف را پدید آورید، بیش از 20 نوع موجود مختلف را می توانید احضار کنید. هیولاهای منحصر به فرد خود را ارتقا دهید و توانایی آن ها را بهبود بخشید. گوبلین های مختلف را جمع آوری کنید. به اندازه که می خواهید بازی کنید. هیولاها، حتی زمانی که شما آفلاین هستید حمله می کنند. Idle Apocalypse روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های بازی Idle Apocalypse


- احضار بیش از 20 نوع موجود مختلف

- استفاده از اسپل برای نابود کردن قهرمانان

- ارتقا دادن هیولاهای گوناگون

- مدیریت انواع منابع

- یافتن تکنولوژی های جدید

- ساخت تاوری بسیار بلند برای مبارزه

- باز کردن بیش از 40 اتاق جدید

تصاویری از محیط بازی Idle Apocalypse :


دانلود Idle Apocalypse برای اندروید  دانلود Idle Apocalypse برای اندروید  دانلود Idle Apocalypse برای اندروید  دانلود Idle Apocalypse برای اندروید  دانلود Idle Apocalypse برای اندروید


پسورد فایل :
کپی