مختار
رسانه سرگرمی
شید
دانلود رایگان / موبایل / بازی اندروید / دانلود بازی IMAGEine Premium 3.7.2 نصب بازی ساخت پازل از تصاویر برای اندروید

دانلود IMAGEine Premium برای اندروید

IMAGEine Premium بازی پازلی جذابی می باشد که به خوبی شما را به چالش خواهد کشید. یکی از 160 تصویر پیش فرض را کامل کنید یا تا 600 تصویر از گالری خود اضافه نمایید. شش نوع مختلف از پازل ها با تصاویر انتخابی، شما را به چالش می کشد به شکلی که تنها قدرت تصورتان محدودیت تان خواهد شد. از پازل های jigsaw, memory, fifteen/eight پشتیبانی می شود. هر بازی دارای چند درجه سختی است به شکل که از خردسالان تا بزرگ سالان می توانند از این بازی لذت ببرند. هر بازی را می توان با هر تصویر شخصی بازی کرد یعنی کافیست عکس دلخواه خود را اضافه نمایید و سپس پازل ساخته شده را کامل کنید. به مناسبت کریسمس عکس های تازه ای نیز اضافه شده است. این بازی در دو نسخه رایگان و پرمیوم ارائه شده که اکنون در این پست می توانید نسخه پرمیوم را به شکل رایگان دانلود کنید. این بازی مناسب تمامی رده های سنی بوده و برای انجام آن نیازی به داشتن ارتباط اینترنتی نیست.

IMAGEine Premium با گرافیک فوق العاده ای که دارد می تواند شما را برای مدتی طولانی سرگرم کند. اگر به دنبال بازی ای هستید که بتوانید آن را همراه خانواده انجام دهید، IMAGEine Premium یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شما خواهد بود. این بازی را می توان بر روی اندروید 4.1 به بالا اجرا کرد.

ویژگی های بازی IMAGEine Premium


- پازل های متنوع jigsaw, memory, fifteen/eight
- اضافه شدن تصاویر جدید به مناسبت کریسمس
- رفع باگ نسخه های قبلی
- مناسب برای تمامی رده های سنی
- امکان استفاده از تصاویر شخصی برای پازل ها
- درجه های سختی مختلف برای نقش آفرینی

تصاویری از محیط بازی IMAGEine Premium


دانلود IMAGEine Premium برای اندروید  دانلود IMAGEine Premium برای اندروید  دانلود IMAGEine Premium برای اندروید  دانلود IMAGEine Premium برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 49 مگابایت
   (3.9/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت