ZULA
شید
دانلود رایگان / موبایل / بازی اندروید / دانلود Sir Questionnaire 1.7.2 بازی آقای پرسشگر برای اندروید

دانلود Sir Questionnaire برای اندروید

Sir Questionnaire بازی جذاب نوبتی hack and slash می باشد که با سبک ماجراجویی آمیخته شده، جایی که شما وارد دانجئونی پر از غنائم، موجودات و اسرار مختلف می گردید. هر کدام از اتاق ها به شما دو گزینه برای انتخاب می دهد، با دقت انتخاب کنید و در هر اتاقی نهایت تلاش خود را به کار بگیرید تا زنده بمانید. غنائم را جمع آوری کنید تا بتوانید با کمکک آن ها هیولاهای قوی تری را در اعماق دانجئون شکست دهید. از مواجه های خود عکس بگیرید. ماموریت های مختلف را به پایان برسانید، آن ها گستره ای از آسان تا سخت دارند و با کامل کردن هر کدام از آن ها می توانید برای بازی آتی خود جایزه بگیرید.

هرچقدر ماموریت شما مشکل تر باشد، جایزه ای که می گیرید بهتر خواهد بود. بنابرین با دقت انتخاب های خود را انجام دهید. نقطه ضعف هیولاها را بیابید و آیتم های پنهان و مکان های مخفی را در این بازی ماجراجویانه جذاب پیدا کنید. Sir Questionnaire با قیمت 2.5 دلار در گوگل پلی به فروش می رسد و شما می توانید آن را به شکل رایگان از سایت پاتوق یو دانلود کنید. این بازی، با گرافیک ساده ای که دارد می تواند شما را برای مدتی طولانی سرگرم سازد. Sir Questionnaire بر روی اندروید 4 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های بازی Sir Questionnaire :


- هر اتاق به شما دو انتخاب می دهد.

- با کامل کردن ماموریت ها جایزه می گیرید.

- هرچه ماموریت دشوار تر باشد، جایزه بزرگتر خواهد بود.

- با هیولاهای مختلف مبارزه کنید و آن ها را شکست دهید.

- با جمع آوری غنائم مختلف، دشمنان سر سخت تری را شکست دهید.

- در انتخاب های خود بسیار دقت کنید.

- در دانجئونی بزرگ به کاوش بپردازید.


تصاویری از محیط بازی Sir Questionnaire :


دانلود Sir Questionnaire برای اندروید  دانلود Sir Questionnaire برای اندروید  دانلود Sir Questionnaire برای اندروید  دانلود Sir Questionnaire برای اندروید  دانلود Sir Questionnaire برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 20 مگابایت
   (4.0/5)
پسورد فایل :
کپی
online×