آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود Sea Game 1.8.11 بازی دریا برای اندروید

دانلود Sea Game برای اندروید

Sea Game در این بازی چند نفره آنلاین استراتژی می توانید در مسابقه بین سیاره ای به نقش آفرینی بپردازید. از هیچ شروع کنید و به تدریج خود را قوی تر کنید. شما می توانید به یک اتحاد بزرگ بپیوندید و به دیگران کمک کنید یا با ایجاد لشکری بزرگ، دشمنان خود را نابود سازید. تاریخ این سیاره زیبا در دستان شما خواهد بود. گرافیکی سه بعدی با استایل کارتون های آمریکایی را تجربه کنید. همگام سازی خودکار زنده این بازی به شما امکان رقابت با دیگر پلیر ها از سراسر جهان را می دهد. نبرد های 200 نفره را تجربه کنید! بدون آن که سیستم شما دارای لگ یا کرش شود. در نبرد با باس های قدرتمند شرکت کنید.

باس ها دیگر چالشی مشکل برای بازیکنان قدرتمند نیستند. ناوگان خود را با سلاح های مختلف شخصی سازی کنید. هر کدام از آن ها در جایی خاص به کار شما خواهند آمد. Megacarrier ها منتظر دستورات شما هستند. اتحاد کهکشانی دچار انقلابی در عرصه تکنولوژی شده است و درست مانند هر موجود در حال توسعه دیگری، دچار مشکلات مختفی شده است. اکنون اتحاد نیاز به یافتن خون هایی تازه برای مبارزه دارد. Sea Game بر روی اندروید 4.0.3 به بالا قابل اجرا می باشد.

ویژگی های بازی Sea Game


- شخصی سازی ناوگان با سلاح های مختلف

- مبارزه با دیگر بازیکنان به شکل آنلاین

- دستور دادن به چند Megacarrier

- نبرد با باس های قدرتمند و حماسی

- گرافیک سه بعدی و جذاب

- نبرد های بسیار بزرگ 200 نفره، بدون لگ

- دارای بیش از 1 میلیون پلیر از سراسر جهان


آموزش نصب بازی Sea Game :


1 - ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

2 - فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید.

3 - پوشه com.tridentstudio.seagame را باید در مسیر Android/Obb کپی کنید.


تصاویری از محیط بازی Sea Game :


دانلود Sea Game برای اندروید  دانلود Sea Game برای اندروید  دانلود Sea Game برای اندروید  دانلود Sea Game برای اندروید  دانلود Sea Game برای اندروید


پسورد فایل :
کپی