آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » بازی حمله افتخار برای اندروید Clash of Glory 2.35.0130

دانلود Clash of Glory برای اندروید

Clash of Glory نبرد های جهان قرون وسطایی را برای بازیکنان خود به ارمغان می آورد. با برند جدیدی از استراتژی، سربازان اسرار آمیز و ... نبردی حماسی را تجربه خواهید کرد. تمدن خود را بسازید، سربازان خود را اموزش دهید و همراهان خود را فرا بخوانید، و در نبرد با دیگر بازیکنان از سراسر جهان لذت ببرید. به پادشاه کل جهان تبدیل شوید. نبرد در همه جا وجود دارد. در مقابل حملات دشمن دفاع کنید. اهمیتی ندارد که تا چه اندازه خود را ارتقا دهید و مبارزه کنید، موجود باستانی از شما محافظت می کند. RTS builder متفاوتی را تجربه کنید.

منابع مختلف را جمع آوری کنید و با استراتژی های تازه ای که هیچ کس تا به حال آن ها را ندیده است دشمنان خود را از پای در بیاورید. از امتیازات شگفت انگیز بهره مند شوید. همیشه امکان گرفتن طلا به شکل رایگان وجود دارد. Clash of Glory دارای بیش از 100 هزار کاربر از سراسر جهان بوده و امتیاز 4.5 از 5 را کسب کرده است. این بازی هنوز نوپا می باشد و بازیکنان در آن جای پیشرفت زیادی خواهند داشت. از گرافیک جذاب با استایل قرون وسطایی این بازی لذت ببرید. Clash of Glory بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجرا می باشد.


ویژگی های بازی Clash of Glory :


- مبارزه با بازیکنان از سراسر جهان

- امکان ایجاد درخواست از توسعه دهندگان

- محافظ باستانی برای تمام پلیر ها

- ایجاد اتحاد با دیگر افراد

- آموزش دادن سربازان قدرتمند

- توسعه دادن تمدنی گسترده و بزرگ

- گرافیک قرون وسطایی با استایلی منحصر به فرد
تصاویری از محیط بازی Clash of Glory :


دانلود Clash of Glory برای اندروید  دانلود Clash of Glory برای اندروید  دانلود Clash of Glory برای اندروید  دانلود Clash of Glory برای اندروید  دانلود Clash of Glory برای اندروید


پسورد فایل :
کپی