آروان
ایرانی کارت
آروان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Tiny Rails 2.10.16 | نصب بازی ریل های کوچک برای اندروید

دانلود Tiny Rails برای اندروید

Tiny Rails پدربزرگ شما کمپانی قطار هایش را به شما بخشیده است و اکنون گسترش موتور های قطارتان و تبدیل آن ها به شاهکاری فوق العاده بر عهده شماست. شما می توانید قطار خود را ارتقا دهید و شخصی سازی کنید و به شکل همزمان ایستگاه های جدیدی را باز کنید و مسافران را به مقصد دلخواهشان برسانید. حتی قادر به تبادل انواع منابع در جهان خواهید بود. به مدیری توانا تبدیل شوید یا صرفا دراز بکشید و از سفر های قطار خود لذت ببرید.
شما می توانید تغییرات زمانی و آب و هوایی را مشاهده کنید. طراحی پیکسلی همراه با موسیقی ای آرامش بخش که در طول بازی شما را همراهی می کند تجربه ای به یاد ماندنی را در ذهن شما شکل می دهد. نقشی فعال ایفا کنید یا صرفا لم دهید و از ماجراهای قطار خود لذت ببرید. قطار خود را با امکانات رفاهی مختلف همراه کنید تا مسافران از سفرشان بیشتر بتوانند لذت ببرند. در سراسر جهان سفر کنید و با مشاهده انواع مناظر طبیعی و وضعیت های آب و هوایی تجربه ای متفاوت را برای خود رقم زنید. شادی مسافران خود را افزایش دهید و کار خود را گسترش دهید. Tiny Rails بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.

دانلود Tiny Rails

✅ نام نرم افزارTiny Rails❤️ تعداد دانلود2519
⭐نسخه نرم افزار2.10.16🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.4🔆 حجم فایل82 مگابایت

ویژگی های بازی Tiny Rails


- گرافیک جذاب پپیکسلی

- دارای بیش از 1 میلیون کاربر از سراسر جهان

- موزیک متن آرامش بخش

- حمل کردن مسافران و محموله های مختلف

- ارتقا دادن قطار ها و بهبود آن ها

- حل شدن باگ های نسخه پیشین

- دارای امتیاز بالای 4.5 از 5 در گوگل پلی

تصاویری از محیط نرم افزار Tiny Rails :


دانلود Tiny Rails برای اندروید  دانلود Tiny Rails برای اندروید  دانلود Tiny Rails برای اندروید    دانلود Tiny Rails برای اندروید    دانلود Tiny Rails برای اندروید


پسورد فایل :
کپی