آروان
آروان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Heroes of Warland 1.8.2 قهرمانان وارلند برای اندروید

دانلود Heroes of Warland برای اندروید

دانلود Heroes of Warland  

 

Heroes of Warland یکی از جذاب ترین بازی های PVP و اول شخص شوتر می باشد. شما می توانید به شکل زنده با دیگر بازیکنان در رقابت های 4 به 4 شرکت کنید. مجموعه ای از قهرمانان منحصر به فرد در اختیار شما قرار می گیرد که هر کدام از آن ها دارای سلاح های خاص خود می باشد. از توانایی های قهرمان خود استفاده کنید تا دشمنان خود را شکست دهید. از مجموعه عظیمی از کارت های قهرمانان استفاده کنید تا میدان نبرد را تسخیر کنید. قهرمان خود را لول آپ کنید تا توانایی آن ها را به شکل قابل توجهی افزایش دهید. با دوستان خود تشکیل تیم بدهید و دشمنان خود را شکست دهید.

پیش از نبرد، استراتژی خود را مشخص کنید و پیروزی های بیشتری کسب کنید. به افسانه ای زنده تبدیل شوید، در تورنومنت ها شرکت کنید و با شکست دادن دشمنان خود، راه خود را به سوی بهترین سلاح ها و جوایز باز کنید. گرافیک بازی سه بعدی بوده و دارای طراحی مدرنی است. با کسب پیروزی، جوایز مختلفی را بدست خواهید آورد که میزان توانایی های شما را منعکس می کند. کنترل های بازی را می توانید متناسب با نیاز های خود شخصی سازی کنید. Heroes of Warland بر روی اندروید 4.3 به بالا قابل اجراست. این بازی از سری بازی های تفنگی اندروید می باشد و دانلود Kill Shot Bravo و دانلود بازی Guns of Boom یا دانلود بازی کانتر اتک تیم  نیز از سری بازی هایی در این رابطه می باشند.

ویژگی های بازی Heroes of Warland


- گرافیک سه بعدی و با افکت های بصری ویژه

- امکان شخصی سازی کردن کنترل های بازی

- جایزه برای پیروزی ها

- شرکت در تورنومنت های بین المللی

- لول آپ کردن قهرمان برای افزایش توانایی آن

- قهرمانان مختلف با توانایی های متنوع

- دارای لیدربرد و سیستم رانکینگ


آموزش نصب بازی Heroes of Warland :


1 - ابتدا فایل را دانلود و روی گوشی نصب کنید.

2 - فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید.

3 - پوشه com.nitrogames.howl را باید در مسیر Android/Obb کپی کنید.

تصاویری از محیط بازی Heroes of Warland :


دانلود Heroes of Warland برای اندروید  دانلود Heroes of Warland برای اندروید  دانلود Heroes of Warland برای اندروید  دانلود Heroes of Warland برای اندروید  دانلود Heroes of Warland برای اندروید


پسورد فایل :
کپی