آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Twist Hit 1.9.18 نصب بازی تویست هیت برای اندروید

دانلود Twist Hit برای اندروید

Twist Hit! رینگ ها را کامل کنید تا درختان را بکارید و کل جنگل را نجات دهید. چه تعداد از درختان را می توانید رشد دهید؟ مراقب موانعی که سر راهتان قرار می گیرد باشید. گیم پلی ای اعتیاد آور و جذاب را تجربه کنید. Twist Hit! بازی ساده ای می باشد که تمامی سنین می توانند از آن لذت ببرند. از افکت های نوری بازی لذت ببرید و در مکان های مختلف بازی کنید. Twist Hit! با سبک آرکید منحصر به فردی که دارد می تواند شما را برای مدتی طولانی سرگرم سازد. سیستم های جدید را آزاد کنید.

کنترل های بازی تا جای ممکن به شکل ساده طراحی شده اند و به سرعت می توانید انجام این بازی را بیاموزید. پرورش دادن درختان هیچ گاه به این اندازه لذت بخش نبوده است. در Twist Hit! مانعی چرخان در سر راهتان قرار می گیرد، و باید با کریستالی که در اختیار دارید به سمت مرکز مانع شلیک کنید تا حلقه ای را کامل کنید. با کامل کردن چند حلقه، درخت کامل می شود و شروشع به رشد می کند. سطح خود را بالا ببرید و بیشترین امتیازات را برای خود کسب کنید. این بازی دارای گرافیک مدرن و رنگارنگی می باشد که با افکت های فوق العاده همراه شده است. Twist Hit! بر روی اندروید 7 به بالا قابل اجراست.


دانلود Twist Hit

✅ نام نرم افزارTwist Hit❤️ تعداد دانلود3126
⭐نسخه نرم افزار1.9.18🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 7 به بالا🔆 حجم فایل66 مگابایت

ویژگی های بازی Twist Hit!


- رشد دادن درختان

- مناسب برای تمامی سنین

- باز کردن سیستم های جدید

- موانع مشکل تر با لول آپ شدن

- دارای بیش از 10 هزار کاربر

- گرافیک مدرن و رنگارنگ

- مکان های مختلف برای انجام بازی

- کنترل های کاربری بسیار ساده

تصاویری از محیط بازی Twist Hit!:


دانلود Twist Hit برای اندروید  دانلود Twist Hit برای اندروید  دانلود Twist Hit برای اندروید  دانلود Twist Hit برای اندروید  دانلود Twist Hit برای اندروید


پسورد فایل :
کپی