آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 1.12 Mindsweeper: Puzzle Adventure گرد آوردگان ذهن برای اندروید

دانلود Mindsweeper برای اندروید

Mindsweeper: Puzzle Adventure آیا می توانید خاطرات از دست رفته را باز گردانید؟ زمانی که در ذهن فردی کاوش می کنید، جدا کردن خاطرات واقعی و خیالات را کار دشواری خواهید یافت. زمانی که طاعون ژنتیکی گسترش پیدا کرد دکتر امی هریس درمان آن را یافت. با این کال شخصی وارد آزمایشگاه های دولتی شد، فرمول درمان را دزدید و دکتر را نیز به این ویروس آلوده کرد. شغل شما جمع آوری اطلاعات موجود در ذهن دکتر هریس به امید یافتن فرمول درمان است، پیش از آن که خیلی دیر شود. داستانی منحصر به فرد را تجربه کنید، از گرافیک جذاب سه بعدی بازی لذت ببرید و زاویه دید خود را تغییر دهید. گیم پلی ای هیجان انگیز وجود دارد که شما را برای مدتی طولانی سرگرم می کند.

آبجکت های مختلف را ترکیب کنید، با کاراکترهای مختلف تعامل داشته باشید و پازل های چالش برانگیز را حل کنید. موسیقی های بازی با دقت انتخاب شده اند و کاملا مناسب جو و حال و هوای بازی هستند. از صفحه نمایش های بزرگ نظیر تبلت ها نیز پشتیبانی می شود. Mindsweeper: Puzzle Adventure با گرافیک سه بعدی فوق العاده و مدرنی که دارد، جلوه های بی نظیری را به نمایش می گذارد. این بازی را می توانید بر روی اندروید 4.4 به بالا اجرا کنید.

ویژگی های بازی Mindsweeper: Puzzle Adventure


- پشتیبانی از تبلت ها و صفحات نمایش بزرگ

- موسیقی های جذاب امبینت

- گیم پلی ای هیجان انگیز و فوق العاده

- دارای گرافیک سه بعدی مدرن و پویا

- داستانی منحصر به فرد

- حل کردن پازل های مختلف و چالش بر انگیز

- ماجراجویی در نقاط مختلف


تصاویری از محیط بازی Mindsweeper: Puzzle Adventure:


دانلود Mindsweeper برای اندروید  دانلود Mindsweeper برای اندروید  >دانلود Mindsweeper برای اندروید  دانلود Mindsweeper برای اندروید  دانلود Mindsweeper برای اندروید


پسورد فایل :
کپی