آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Digfender 1.4.9 نصب بازی مدافعان حفار برای اندروید

دانلود Digfender برای اندروید

Digfender میلیون ها بازی دفاع از تاور وجود دارد، اما تنها یکی از آن ها اینگونه است! این بازی به راحتی یکی از بهترین بازی های دفاع از تاوری است که تا به امروز تجربه کرده ام. این ها نظرات منتقدانی است که digfender را تجربه کرده اند. زیر قلعه شما دشمنی انتظار می کشد. بیل خود را بردارید و موانع دفاعیتان را آماده سازید. عمیقا حفاری کنید تا اشیاء گران بها و عتیقه جات باستانی را بیابید. آن ها به شما در ماموریت هایتان کمک خواهند کرد.

سپس از غنائم خود استفاده کنید تا تاور هایی قدرتمند ایجاد کنید. تله ها را زیرکانه اضافه کنید و قدرت جادویی خود را بر سر دشمن هایتان بریزید. بیش از 70 سطح چالش بر انگیز در این بازی وجود دارد. 5 درخت ارتقا برای شخصی سازی دفاع موجود است. در حالت بقا می توانید با دوستان خود رقابت کنید و آن ها را با کسب بیشترین امتیاز شکست دهید. لیدربردها و اچیومنت ها ویژگی دیگر این بازی هستند. نیازی به پرداخت درون برنامه ای و هزینه های اضافی وجود ندارد، صرفا حفاری کنید و از انجام این کار لذت ببرید. Digfender بازی جذابی مخصوص همه سنین است که از آن در هر موقعیتی می توانید لذت ببرید. Digfender دارای بیش از 1 میلیون کاربر است. شما می توانید این بازی را بر روی اندروید 5.1 به بالا اجرا کنید.


دانلود Digfender

✅ نام نرم افزارDigfender❤️ تعداد دانلود1224
⭐نسخه نرم افزار1.4.9🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5 به بالا🔆 حجم فایل79 مگابایت

ویژگی های بازی Digfender 


- پنج درخت ارتقا برای موانع دفاعی
- اضافه کردن انواع تله ها
- استفاده از قدرت های جادویی
- حالت بقا برای کسب امتیاز
- بیش از 70 سطح چالش بر انگیز
- کسب نظر مثبت منتقدان
- یافتن اشیاء ارزشمند با حفاری

تصاویری از محیط بازی Digfender :


دانلود Digfender برای اندروید  دانلود Digfender برای اندروید  دانلود Digfender برای اندروید  دانلود Digfender برای اندروید  دانلود Digfender برای اندروید


پسورد فایل :
کپی